Frantsiisivõtja Sigrit Allmets Kontrollinventeerija Anu Puust

Kontrollinventeerija Anu Puust

Karjäär ettevõttes pole pelgalt paberile kirjutatud sõna ...

Kuidas ristus Sinu tee R-kioskiga ja mis on sind nii kaua ettevõttes hoidnud?

Minu tee ristus R-kioskiga aastal 2000. Olin just kolinud Pärnust Tallinnasse, linna ma veel ei tundnud ja seetõttu piirdus minu liikumine ainult kodu ümbrusega. Minu kodu lähedusse jäi ka R- kiosk, mille aknal rippus uhkelt tööle kutsuv plakat. Nii ma vähem kui nädalaga R- kioskisse müüjana tööle sattusingi. Kindlasti on üks põhjuseid, miks ma nii kaua ettevõttes olen olnud põnev töö sisekontrolli osakonnas. Ma pole seda tööd teinud ettevõttes kogu aeg, selle tööni olen jõudnud samm-sammult. Seega võin öelda, et R-kioskis on võimalik areneda ja edasi jõuda kui vaid endal tahtmist ja pealehakkamist on. Mina soovin ettevõttes niikaua jätkata, kuni ma tunnen, et mul on R-kioskile enda poolt midagi anda.

Mis on aidanud sul ettevõttes edu saavutada?

Ma arvan, et tahe edasi liikuda ja teha midagi ära. Ma pole kunagi olnud hall hiireke, kes piiksub vaikselt oma nurgas. Kui mul on mõtteid, siis ma ütlen need kõvahäälselt välja ja kui mul on missioon, siis ma lähen sellega lõpuni.

Miks tasub tulla tööle R-kioskisse?

Kuna R-kiosk on arenev ettevõte, siis on võimalik siin areneda ka töötajal. Karjäär ettevõttes pole pelgalt paberile kirjutatud sõna, vaid on ka reaalselt võimalik. Kõik algab iseendast!