#SURFIKOHV

R-Kiosk_Surf_1280x719px_v1_1
R-Kiosk_Surf_1280x719px_v1_1

Kampaania periood: 12.06 – 12.07.2018

Kampaania korraldajad: R-Kiosk ja Surfilaager

 

Kampaanias osalemine

R-Kioski ja Surfilaagri kampaanias ning auhindade loosis osalemiseks tuleb:

  • soetada R-Kioskist suvetopsiga Classic suuruses kuum jook
  • pildistada kohvitopsi – mida loovamalt seda teed, seda parem!
  • jagada pilti oma Instagrami seinal avalikult, kasutades hashtag’i #surfikohv

Kampaania auhinnad

Kampaania võitja auhinnapaketti kuuluvad: 2 VIP pääset Surfilaagrisse (http://surfilaager.ee) ning R-Kioski 6 kohvi kaart ning 6 panini kaart. Surfilaagri VIP pääse sisaldab: eraldi VIP ala sissepääsu ja parkimiskohta, 4 h surfivarustuse renti, Surfilaagri T-särki ning kinkekotti sponsoritelt.

Auhindade loosimine

Kampaanias osalevad kõik avalikult Instagramis jagatud pildid, mille jagamisel on kasutatud hashtag’i #surfikohv. Võitja valivad välja kampaania korraldajatest koosnev hindamiskomisjon. Võitja nimi tehakse teatavaks kampaania korraldajate sotsiaalmeedia kontol ning võitjaga võetakse auhinna kättetoimetamiseks ühendust läbi Instagrami otsesõnumi. Võitja nimi tehakse teatavaks 13.07.2018.

Muu info

Kampaanias ei või osaleda kampaania korraldamisega seotud ettevõtete töötajad ega nende perekonnaliikmed. Kampaanias osalemisega annab osaleja loa oma pildi ja nime kasutamiseks ilma selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.

Korraldajal on ühepoolne õigus teha kampaania reeglites muudatusi või katkestada kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest meedia vahendusel.

Kõik kampaaniaga seotud pretensioonid tuleb esitada kampaania korraldaja aadressil: info@rkiosk.ee.

Liitu uudis­kirjaga