Vabad ametikohad

Klienditeenindaja Tallinna Pritsumaja R-Kioskisse

Suveasendajad Tallinna R-Kioskitesse

Klienditeenidajad Viru Bussiterminali R-Kioskisse

Klienditeenidajad Tehnopoli ärilinnaku R-Kioskisse

Hakka
ettevõtjaks

Kommunikatsioonispetsialist

Sinu motivatsiooniks

Teame, et meie edu võti on õnnelikud ja rahulolevad töötajad, kellel on mõnus meie juures töötada. Seepärast panustame oma tublide töötajate innustamisse väärt boonustega või, nagu me ise seda kutsume, motivatsioonipaketiga.

 

Sind ootavad meie juures järgmised hüved:

Märgatav boonus

Korralikud soodustused

Paindlikkus

Koolitused ja areng

Väärtustav juhtimisstiil

Hoolime tervisest

Frantsiisipäev

Rahvaspordiüritused

Tähistame töö- ja eraelu võite

Klienditeenindaja päev
R-Kioskis

Page 1 Created with Sketch.

Start

Tavaline tööpäev R-Kioski väikepoes saab stardi varahommikul. Selleks et pakkuda hommikul tööle või kooli ruttavatele klientidele mugavalt teele kaasa ergutavat kohvi või hommikust saiakest, on vaja teha ettevalmistusi: kohvimasinasse valada värske piim, panna ahju kerkima maitsvad croissant’id ja pirukad.

Page 1 Created with Sketch.

Hommik

Hommikune R-Kiosk tänavanurgal või kaubanduskeskuses on kui kodune pagarikoda, mille imeliselt värske lõhn ulatub tänavatele, koridoridesse ja ootesaalidesse. Hommikul saabuvad väikepoodi ka värsked ajalehed, mis leiavad koha leheriiulitel.

Page 1 Created with Sketch.

Naeratus

Kassas toimetades ja klientidega suheldes tiksuvad töötunnid mõnikord mööda märkamatu kiirusega. Meie klienditeenindajatel on suurepärane võimalus muuta väikepoodi külastava inimese tuju heaks: soe naeratus, kiire vestlus ja head soovid teele kaasa teevad mõnikord rohkem ära kui maailma parim maiuspala.

Page 1 Created with Sketch.

Püsikliendid

Just see kutsub kliente meie juurde ikka ja jälle tagasi! Pole siis ime, et nii mõnigi R-Kioski väikepoodnik tunneb oma püsikliente nimepidi ning ilma täpsustamata on kliendi lemmiktoit juba letil või kohv topsis.

Page 1 Created with Sketch.

Uus kaup

Veidi on vaja korrastada ka ladu ja riiuleid, näiteks tuleb tuua müügisaali külmkappidesse külmi jooke ja vaadata üle snäkiriiulid. On tähtis, et kapid, riiulid ja väljapanekud oleksid alati kenasti kaupa täis.

Page 1 Created with Sketch.

Lõuna

Lõunapausil soovivad inimesed tihti toekamat einet. Ja just seepärast on meie klienditeenindajad ka osavad toidumeistrid! Õnneks ei nõua toidumeistriks saamine suurt jõupingutust, sest kõik meie kuumad toidud valmivad kiirelt ahjus või grillil. Kui järgida mõningaid lihtsaid nippe, ongi tulemuseks maitsev eine.

Page 1 Created with Sketch.

Planeerimine

Päeva teises pooles on aeg teha plaane järgmiseks päevaks. Et ka uuel tööpäeval oleks riiulid kaupa täis, on vaja laost tellimusi teha. Uued tehnilised lahendused teevad selle eriti lihtsaks: puldiga saab vajaminevad tooted kähku sisse piiksutada ja need ongi automaatselt tellitud.

Page 1 Created with Sketch.

Õhtu

Õhtu saabudes külastavad meie väikepoode inimesed, kes soovivad haarata koju kaasa midagi maitsvat õhtusöögiks. Meie klient enamjaolt kiirustab kas tööle või koju. Ja meie tahame oma kliendi jaoks olemas olla, et pakkuda talle suurepärase valmistoitude valikuga rohkem vabadust ja aega tegeleda olulisemate teemadega, sest, olgem ausad, elus on sageli tähtsamaid asju kui järjekorras seismine või köögis vaaritamine.

Töötame selle nimel, et klient saaks endamisi mõelda: „Kui ümbruskonnas on R-Kiosk, siis on minu päevas vähemalt üks tore hetk.“

Liitu uudiskirjaga