Edulood

Sadade eestimaalaste jaoks on R-Kiosk ideaalne koht, kus töötada. Põhjused? Neid on täpselt nii palju, kui on meie töökas peres liikmeid. Sellest, mis R-Kioskis töötamise eriliseks teeb, räägivadki nüüd meie võõrustajad.

Inimlikum kui tanklas

Iris

 

Iris on entusiastlik ja sihikindel neiu, kes alustas tööd R-Kioskis 2017. aasta oktoobris. Tänaseni pole ta langetatud otsust kordagi kahetsenud.

 

„Töökohta valides olid mul laual pakkumised tanklatest ning R-Kioskist. Valiku langetamisel sai määravaks see, et R-Kioskis puuduvad öövahetused. Lisaks on meil ilus ja avar töökeskkond, rikkalik kaubavalik ning soov edendada tervislikku elustiili. R-Kioskis töötamise juures paelub mind seegi, et siin jagub piisavalt mitmekülgset tegevust. Ühtlasi on meil kõige toredam, toetavam ning mõistlikum kollektiiv, keda soovida.”

Kandideeri

Hubasem kui suures poes

Diana

 

Diana positiivsus kiirgab kaugele. Ehkki ta on R-Kioskis töötanud alles mõned kuud, on Diana justkui õide puhkenud ning praeguse tööga väga rahul.

 

„Võrreldes tööd R-Kioskis varasema kogemusega suures poes, on see selgelt eristuv. Juhtkond hoolib töötajatest väga, töökeskkond on hubane ning üldine õhustik tööd igati soodustav. Tööalane stress pole minule varasemast võõras teema, kuid R-Kioskisse tulen igal hommikul rõõmsa tujuga ja stressi enam ei tunneta.”

Dianale meeldib kui tööl on kõik täpselt organiseeritud ja tööülesanded üheselt selged. “Meie väikses poes on selline töökorraldus võimalik. Oleme kui perekond, kes üksteist toetab.”

Kandideeri

Põnevam kui pangas

Bop

 

Bop on Kamerunist pärit magistrantuuris keskkonnakaitset õppiv nakkava naeruga noormees, kelle laialdane teadmistepagas võimaldaks kätt proovida mitmesugustel ametikohtadel kontorilaua taga. Ometi on Bop otsustanud täiel rinnal nautida hoopis põnevust ja vaheldusrikkust, mida pakub töö R-Kioski klienditeenindajana.

 

„Põhjusel, et minu suureks unistuseks on avada enda kohvik, tunnen, et mul on R-Kioskis töötamisest palju õppida. Imetlen ettevõtte töökultuuri ning üldist õhustikku. On südant soojendav, et kõik on üksteisele toeks ning hoiavad kokku. R-Kioski kollektiivi sõbralikkus, lahkus ning abivalmidus on tõesti hämmastav.”

Kandideeri

Turvalisem kui oma äri

Evi

 

Evi on ettevõtlik naine, kelle juhtida on Rocca al Mare keskuse R-Kiosk. Võimekas proua saaks hakkama mistahes tööga – olgu pangas, tootmisettevõttes või oma firmas. Filoloogia kõrgharidusega Evi omabki varasemast ettevõtluskogemust, kuid leiab, et praegune töö R-Kioski frantsiisipidajana pakub pinget, põnevust ja turvatunnet.

 

“Ma ei unista päris tippjuhi rollist, küll aga meeldib mulle väikeste meeskondade juhtimine. Leian, et frantsiis on suurepärane ettevõtlusvorm, kus töö on vaheldusrikas. Lisaks tunnen, et iga päev peab ennast veidi ületama.”

Evi tööpäevad sisaldavad väga erinevaid ülesandeid – inimeste ja finantside juhtimisest kuni müügikorralduseni. Enim meeldibki Evile inimestega töötamine: “Kõik inimesed on erinevad, mõnda on vaja natuke utsitada, teist eestvedada. See teeb minu töö huvitavaks.”

Kandideeri

Rahulikum kui pubis

Ljubov

 

Ljubov on särasilmne proua, kes alustas tööd R-Kioskis 2010. aastal pärast seda kui lõpetas 40 aastat kestnud karjääri rahvusvahelises logistikaettevõttes.

 

„Minu generatsiooni kuuluvatele inimestele on maast madalast räägitud, et töötamine ühes asutuses on turvaline valik. Ometi võtsin julguse kokku ning vahetasin vanemas eas tööd, sest võimalus kogeda midagi uut hoiab keha ja vaimu värskena. R-Kioski juures on mind algusest peale köitnud rahulik töökeskkond, mida kõrgelt hindan. Ei kujuta ette, et suudaksin töötada näiteks pubis lärmi keskel.”

Ljubovile on oluline seegi, et ettevõte panustab töökeskkonna kaasaegsemaks muutmisesse. „Olin tööl Rotermanni R-Kioskis. Järsku astus poodi meesterahvas, kes silmnähtavalt üllatus kui ilus ja uhke kõik on. Seejärel uuris ta naljatades, kas ilma lipsuta sisenemine on ikka lubatud,“ meenutab Ljubov humoorikat seika.

Kandideeri

Liitu uudis­kirjaga