Frantsiisivõtja Sigrit Allmets Kontrollinventeerija Anu Puust

Ettevõtte parimad sõnumikandjad on töötajad

R-Kioski pere märkab alati inimesi, kes on töökad ja naudivad seda.

Kuidas ristus Sinu tee R-kioskiga?

Olin päris hea palgaline enne R-kioskit ja olude sunnil jäin kuuks ajaks töötuks. Nii otsustasingi tulla mõneks ajaks kaubandusse kätt proovima ja kindla eesmärgiga hiljem edasi liikuda. Mind värvati puhkuste asendajaks kioskitesse. Õppeperioodiks suunati mind Laagri Neste R-kioskisse, kus mind võttis vastu kaupluse juhataja Anne. Üllatasin teda enda töökusega  ja ta palus piirkonnajuhil, et saaksingi sinna kioskisse tööle jääda. Nii sai alguse minu edulugu R-Kioskis. Kuu aja möödudes lõpetas piirkonnajuht heade tulemuste tõttu minu katseaja ja hakkasin kõrgemat tasu saama. Mulle hakkas R-Kioskis nii väga meeldima, et ma pole kunagi tundud üheski ettevõttes ennast nii koduselt. Sain kioskis olles teha seda, mida armastan ja leidsin üles oma kire, milleks on kaubandus. 

Kuidas sai sinust sisekoolitaja?

Ettevõte pakkus mulle arenemiseks koolitusi ja huvitavaid ühisüritusi, mida ootasime kioskis olles pikisilmi. Peale 2,5 aastat kioskis töötades müüjana kandideerisin R-Kioski Peamajja Sisekoolitaja ametikohale, kus konkursi võitsin. Töötasin sisekoolitajana veidi üle aasta ja minu arvamus nii ettevõttest kui tööst on aina paremaks läinud. Sain nii uutele müüjatele, kui ka staažikamatele anda edasi tarkusi ja arendada neid selles, mida ma ise nii südamest kaifin. 

Miks tasub tulla tööle R-Kioskisse?

R-Kiosk Estonia AS-s on hea töötada kuna siin on suurepärane võimalus ennast arendada. Kioskis töö pole kunagi rutiinne ja iga päev on täiesti erinev. Olen hea pingetaluvusega ja mulle meeldib kui aeg utsitab tagant ja pinge muudkui kasvab, siis tundub lõpptulemus veelgi magusam. Seda nii kioskis kui ka koolitajana. Naudin, et kioskis on niivõrd palju tegevusi, mida endale huvitavaks teha - kampaaniad, väljapanekud ja muidugi klientidega suhtlemine. Ettevõte on kui üks suur pere, kus töötajatesse suhtutakse kui pereliikmetesse, keda suunatakse, aidatakse ja toetatakse nii, et mitte ükski töötaja ei tunneks ennast üksikuna. Mulle meeldib, et kõikide osakondade töö ja samamoodi müüjate töö on organiseeritud ja areng toimub aina edasi ja edasi.

Mis on Sul aidanud R-kioskis edu saavutada?

Minul on aidanud edu saavutada töökus ja kirg R-Kioski vastu. Kõik, mida ma kioskis teen, on tehtud suure pühendumusega. Püüan alati anda endast kõike ja enamgi veel. Lähtun alati sellest, et kui ma midagi veel ei oska, siis küsin abi ja õpin ära ning nii saangi meistriks. Lapsepõlvest alates on mind kasvatatud teadmisega, et tööd peab tegema kogu hingega ja seda ma ka teen. R-Kioski pere märkab inimesi, kes on töökad ja neile antakse võimalus ettevõttesiseselt areneda. Minu edulugu algas müüjast sisekoolitajaks, aga see ei lõppenud sellega, vaid minu areng jätkub nüüd ettevõtjana ehk siis frantsiisivõtjana.