2016 2015 2014 2013

TEADAANDED

28. märts 2016

Alates 28.03.2016 on suletud Ahtme Maxima R-Kiosk. Lähim kiosk sealkandis on Kohtla-Järve Maleva tn R-Kiosk.

28. märts 2016

Alates 28.03.2016 on suletud Zeppelini kaubanduskeskuse R-Kiosk Tartus. Lähim kiosk sealkandis on Tartu Bussijaamas.

8. märts 2016

Alates 8. märtsist on avatud uus R-Kioski kohvik-kauplus Tartu Maarjamõisa haigla uues korpuses.

29. veebruar 2016

29. veebruarist on avatud uus R-Kiosk Järve keskuses, aadressil Pärnu mnt 238. 

12. veebruar 2016

12. veebruaril avati uus kiosk Tallinnas Mustamäe keskuses, aadressil A.H. Tammsaare tee 104a.

31. jaanuar 2016

Alates 31.01.2016 on suletud Meltsiveski kiosk Tartus. 

1. jaanuar 2016

Alates 01.01.2016 on suletud Marja kiosk Tallinnas Mustamäe teel. Lähim kiosk sealkandis on Forelli Neste (Mustamäe tee 22).

 

UUDISED

R-Kiosk avab kauplused uutel parvlaevadel

... LOE EDASI

 

1.oktoobrist Eesti suursaarte ja mandri vahel opereerimist alustavatel parvlaevadel hakkab kaupluste pindadel teenindama R-Kiosk.

 

Parvlaevade kaupluste opereerimise konkurss toimus kahes voorus. Teises voorus kohtuti viie ettevõttega, kes kõik tutvustasid oma kontseptsioone, menüüsid ja lähenemisviise. Teenusepakkuja valikul said määravaks nii makstava renditasu suurus kui ka pakutud kontseptsioon. Parima pakkujaga sõlmitakse leping kolmeks aastaks ja selle perioodi lõpus on võimalik lepingut pikendada kahe aasta võrra.

 

TS Laevad OÜ juhatuse esimees Kaido Padar tõdes, et tegemist oli äärmiselt tasavägise ja keerulise valikuga. "Kogemust ja rahalist poolt on alati lihtne hinnata, kuid meie jaoks oli väga oluline ka kontseptsioon ning see, et kliendid saavad laeval reisides positiivse kogemuse. Oleme valitud partneritega väga rahul. R-Kiosk on teada ja tuntud tugev kaubamärk ning nende kontseptsioon on selge ja eestimaist toodangut väärtustav."

 

TS Laevad OÜ on AS-i Tallinna Sadam tütarettevõte, mis alustab parvlaevaliikluse opereerimist Virtsu- Kuivastu ja Rohuküla-Heltermaa liinidel alates 1. oktoobrist 2016.

 

... LOETUD

Valiti R-Kioski 2015. aasta parim frantsiisipidaja

... LOE EDASI

 

19. veebruaril toimus Tallinnas Kultuurikatlas ajaloo esimene frantsiisipäev, mis tõi üle Eesti kokku terve R-Kioski pere. 

 

 

Päev algas konverentsiga, kus inspireerivate ja motiveerivate esitlustega tulid lavale meie enda töötajad. 

Tegevjuht Tiia Ilves

 

Ostu- ja turundusosakond rääkis eelmise aasta kampaaniatest, hitt-toodetest ning 2016. aasta põnevatest uuendustest. 

 

Turundusspetsialist Geitlin Eslon

 

Personalijuht Piret Aess esitles frantsiisivõtjate koolitusprojekti R-Akadeemia 

 

Müügiosakond tutvustas uue aasta plaane ja tunnustas parimaid. Pildil jaemüügi juht Kai Kallaste ning Ida-Virumaa esimene frantsiisipidaja Oksana Kosolapova. 

 

Konverentsile järgnes hankijate mess, kus leidus igaühele lõbusat tegevust.

 

 

Seminaril "Teeme kliendist kuninga" said kõik huvilised õppida, kuidas ka kõige kummalisemate soovidega kliendile meele järele olla. Pildil frantsiisipidajate mentor Anne Tammekänd ja Ida-Virumaa piirkonnajuht Toomas Nõmmiste. 

 

 

Päeva kõrghetkeks sai galaõhtu, kus toimus R-Kioski aasta parima frantsiisipidaja valimine. Sel aastal pärjati selle auhinnaga tegus ja alati naeratav Katrin Punnis Ülemiste keskuse R-Kioskist. Palju õnne Katrinile ja tema naiskonnale!

 

 

 

 

Õhtu lõpetuseks pani kõigil jala tatsuma šarmantne Karl-Erik Taukar oma bändiga. 

 

 

Vaata frantsiisipäeva kokkuvõtvat videot:

 

 

 

... LOETUD

R-Kioskist saab peagi ka postipakke

... LOE EDASI

 

Peagi saab nii mõnestki R-Kioskist lisaks tavapärasele tänavatoidukohvikule ka paik, kust Itella postipakke mugavalt ja kodu lähedalt kätte saada. Esimesed Itella Parcel Shop pakipunktid avatakse 1. märtsil.

 

R-Kioski tegevjuht Tiia Ilves leiab, et Itellaga koostöös pakiteenuse pakkumine on meie arengus loogiline samm: "Võrreldes mõne aasta taguse ajaga on R-Kiosk väga palju muutunud. Tänaseks on kioskitest saanud mugavuspoed, mis pakuvad ajalehtede, lotopiletite ja teenuste kõrval ka kohvi, kiiret kehakinnitust ning esmavajalikku toidukaupa. Tänavatoidu kultuuri eestvedajatena oleme avatud innovatsioonile, uutele toodetele ja teenustele."

 

Kuidas klient paki kätte saab? 

 

Ostes paki e-poest, saab klient valida, kuidas soovib pakki kätte saada. Itella toimetab pakid pakiautomaati, Itella Parcel Shopi pakipunkti või saajale koju. Paki saajat teavitatakse paki saabumisest SMSiga. Pakipunktides tuleb klientidel pakkide kätte saamiseks esitada SMSiga saadud unikaalne PIN-kood ja kauba saaja nimi.

 

Eestit hakkab katma ligi 50 R-Kioski pakipunkti. Need paiknevad mugavates ja enimkülastatavates kaubanduskeskustes, linnakeskustes, transpordi sõlmpunktides ja mujal.

 

Pakipunktide asukohad leiab siit:

http://www.itella.ee/parcel-shop/partners.html

... LOETUD

R-Kioski kliendid aitavad uuendada SOS Noortekodu küttesüsteemi

... LOE EDASI

 

Eelmise aasta novembris ja detsembris kogusime nii kohvi müügilt kui ka kioskites olevatesse annetuskastidesse piisavalt raha, et saame uuendada SOS Keila Noortekodu küttesüsteemi.

 

SOS Lasteküla fundraisingu juht Kadi Sumberg ütles, et uus katel on Keila SOS Noortekodule väga vajalik. “Jaanuari esimesel nädalal läks olemasolev õlikatel ootamatult katki, selle parandamise päeval pidid noored veeta hakkama saama. Õnneks maja väga külmaks ei läinud ning tehtud kiirremont aitab katlal veel vastu pidada. Oleme südamest tänulikud R-Kioskile ja tema klientidele, kes kohvi ostes noortekodule heaks annetuse tegid. Tänu toetusele võtame kevadel ette küttesüsteemi vahetuse, mis tulevikus aitab ka maja ülalpidamiskuludelt märkimisväärselt kokku hoida," lisas Sumberg.

 

R-Kioski tegevjuhi Tiia Ilvese sõnul hindab R-Kiosk oma esmakordset heategevuskampaaniat igati õnnestunuks. “Perekodule vajalik katlavahetus tuleb kevadel tänu R-Kioski klientidele, sest katla vahetuseks vajalik summa, 7900 eurot, koguti kokku. See kena tulemus on meid pannud mõtlema juba järgmistele heategevusprojektidele, et seeläbi suurendada oma panust vastutustundlikusse ettevõtlusesse. Vastutustundlik ettevõtlus tähendab, et ettevõtjad aitavad vabatahtlikult oma igapäevase äritegevusega saavutada ühiskonnas olulisi sotsiaalseid ja keskkonnaalaseid eesmärke,” selgitas Ilves.

 

Täna elab Keila, Põltsamaa, Narva-Jõesuu ja Juuru lastekülade peredes ning Tallinna ja Keila noortekodudes üle 200 vanemliku hooleta lapse. R-Kiosk kogus raha Keila Noortekodu küttesüsteemi uuendamiseks eelmise aasta 16. novembrist kuni 27. detsembrini. Iga müüdud kohvi pealt annetati 5 senti ja samuti olid kioskites väljas annetuskastid.

 

... LOETUD