Kohv Hot dog Võileivad Paninid Salatid

Ausad võikud

R-Kioski võileivavalikusse kuuluvad järgmised maitsed:

   

- Singi-juustuvõiku

Mõnusalt toorjuustune amps kahe terasaia viilu vahel, kurk ja salat lisavad värskust. Kõigi võileibade ema!

- Suitsukala võiku

Üks õige kalasalativõiku, suured muredad suitsukalatükid ja muna suplemas maitsvas majoneesikastmes terase mitmeviljasaia vahel.

- Suitsukana võiku

Puhta pehme maitsega mahlane fileevõileib, suitsust maitset toetamas värske salatileht terase mitmeviljasaia vahel.

- Peekoni-muna rukkileib

Pehme rukkileiva määrdena on kasutatud toorjuustu-sinepisegu, mis annab peekonile ja praemunale mõnusa särtsu. Võileiba kroonib krõmpsuv hapukurk.

- Suitsuforelli rukkileib

Hõrku suitsuforelli kroonivad toorjuust ja till. Forell ja toorjuust moodustavad rikkaliku kreemi, millesse armub iga kalasõber. 

 - Kana-baguette

Kanafileega baguettes on kasutatud tervislikku rohkelt kiudaineid sisaldavat kliidega nisusaia. Saia rikastamiseks kasutame maitsekat toorjuustu-majoneesi-rohelise pesto määret. Tervisliku baguette'i vahele on pandud kanafilee viilud, mõnusalt krõmpsuvad värske kurgi viilud ning frillise salati lehti. 

 - Maasuitsu-singi-baguette

Krõbeda kooriku ja pehme sisuga baguette'i sai on määritud päiksesekuivatatud tomatite-toorjuustumäärdega. Saia kroonivad kodumaise maasuitsusingi viilud, Eesti Juustu, tomati viilud ja frillise lehed. 

 - Küüslaugu-juustu võileib

Küüslaugu-juustu võileivas on kasutatud musta leiba, mis on määritud toorjuustu, küüslaugu, riivutud juustu ja majoneesi seguga. Võileiba rikastavad keedusingi viilud ja frillise salati lehed. 

 - Kiluvõileib

Kiluvõileib on ehe ja armastatud pidupäeva snäkk. Klassikaline must leib on määritud toorjuustuga. Peale on pandud keedumuna ja majoneesitäidis ning rikkalikult kilufileed. Kõik see teeb kokku eestlaste poolt läbi põlvede armastatud, samas lihtsa kõhutäite, mida sobib panna ka pidulauale.