Avati Pärnu Raeküla Neste kiosk - R-kiosk Avati Pärnu Raeküla Neste kiosk – R-kiosk

Avati Pärnu Raeküla Neste kiosk

20. novembril avati Pärnus Eestis uudse kontseptsiooniga toidukoht Bitestop. Raeküla Neste kõrval asuvas Bitestopis pakutakse pärnulastele ja teelistele tippkvaliteediga toidupeatust ja mugavat ning kiiret puhkevõimalust. Lisaks suurele R-Kioski kauplusele asuvad hoones ka toitlustusettevõtted Subway ja Diner.

 

Eesti tänavatoidu turu liidri R-Kioski tegevjuhi Tiia Ilvese sõnul on uudse kontseptsiooniga Bitestopi eesmärgiks koondada ühe katuse alla erinevaid toitlustusettevõtteid ja pakkuda pikast sõidust puhkust vajavatele inimestele kvaliteetset ja vaheldusrikast kõhutäidet.

 

“Lääne-Euroopas ja Põhjamaades on tavaline, et suurte automagistraalide ääres tegutsevad ühe katuse alla koos erinevad toitlustus- ja kaubandusettevõtted. Eestis on meie lahendus Pärnus aga esmakordne. Selle sammuga astusime taas kliendile lähemale – oleme mugavalt ja kiirelt kättesaadavad nii Pärnu elanikele ja külastajatele kui ka pikemal teekonnal olevatele autojuhile,” selgitas Tiia Ilves.

 

Bitestop-tüüpi lahendusi kerkib Eestimaa pinnale lähiaastatel veel mitu. “2016. aasta jooksul plaanime Bitestop’id avada veel ka Jõhvis, Rakvere lähedal Haljala ristis, Tartus ja Tallinnas,” lisas Ilves.

 

R-Kiosk on viimastel aastatel muutnud oma kioskite kontseptsiooni ja sellega ka üldilmet. „Võime julgelt öelda, et vanadest nn putkadest on saanud hubased ja ilusad väikepoed, mis pakuvad väga head kohvi ja kvaliteetset kehakinnitust,” kinnitas R-Kioski tegevjuht.

Liitu uudis­kirjaga

[mc4wp_form id="645"]