Väikepood, frantsiis ja kontor - R-kiosk Väikepood, frantsiis ja kontor – R-kiosk

Väikepood, frantsiis ja kontor

Väikepood

Töö R-Kioski väikepoes on rutiinivaba ja tähendusrikas – sinu võimuses on muuta nii paljude inimeste päev paremaks!

Meie praegused klienditeenindajad leiavad, et eristume teistest ettevõtetest just hea juhtimiskultuuri poolest. Meie frantsiisikioskid tähendavad väikseid ja kokkuhoidvaid meeskondi, kus juht on kohe sinu kõrval olemas, toetab sind ja aitab sul areneda.

Otsime ägedaid müügimeistreid, kes hindavad mitmekülgset tööd, armastavad inimesi naeratama panna ning naudivad maitsvat toitu!

Sa oled:

Meister müügisHea toidu austajaMõnuga suhtleja

Oled tööotsinguil? Liitu meiega

Frantsiis

R-Kioski frantsiis on turvaline viis proovida ettevõtlusmaailmas kätt, sest paigas on toimiv ärimudel ja olemas kontori igapäevane tugi väikepoe edukaks juhtimiseks. Frantsiisipidaja kui kaupluse peremees või perenaine tunneb oma kauplust ja klienti palju paremini kui kontor ning oskab tänu sellele võtta vastu ka õigemaid otsuseid.

Frantsiisipidajaks võib hakata igaüks, kuid kõige tähtsam on suhtumine. Eelkõige peavad tulevasele ettevõtjale meeldima inimesed – nii oma meeskond kui ka kliendid – ning tal peab olema siiras soov neid aidata ja tahe inimestega töötada.

Sa oled:

Julge pealehakkajaEttevõtjahingegaMõnuga suhtleja

Huvitud ettevõtlusest? Vaata lähemalt

Kontor

R-Kioski kontoris töötavad tõelised teerajajad – inimesed, kes toetavad igakülgselt meie väikepoode ja frantsiisipidajaid ning juhivad meie ettevõtet õiges suunas, et võita kõigi Eesti inimeste südamed.

Ootame enda sõbralikku perre tegusaid ja iseseisvalt töötavaid inimesi, kel on palju häid ideid ja julgus olla uuendusmeelne ning tahe teha tööd südame ja armastusega. Hindame kõiki oma ala professionaale olenemata sellest, kas sinu valdkond on turundus, raamatupidamine või hoopis IT.

Sa oled:

Julgete ideedega teerajajaOma ala professionaalMõnuga suhtleja

Soovid liituda? Kirjuta meile, kui sind huvitab

Liitu uudis­kirjaga

[mc4wp_form id="645"]