Millest alustada?

FRANTSIIS

R-Kioski frantsiis on turvaline viis proovida ettevõtlusmaailmas kätt, sest paigas on toimiv ärimudel ja olemas kontori igapäevane tugi mugavuspoe edukaks juhtimiseks.

Frantsiisipidaja kui kaupluse peremees või perenaine tunneb oma kauplust ja klienti palju paremini kui kontor ning oskab tänu sellele võtta vastu ka õigemaid otsuseid. Frantsiisipidajaks võib hakata igaüks, kuid kõige tähtsam on suhtumine. Eelkõige peavad tulevasele ettevõtjale meeldima inimesed – nii oma meeskond kui ka kliendid – ning tal peab olema siiras soov neid aidata ja tahe inimestega töötada.

SA OLED:

Julge pealehakkaja

Ettevõtja hingega

Mõnuga suhtleja

FRANTSIISIGA
ALUSTAMINE

„R-Kioskis on väga lihtne alustada väikeettevõtlusega. Alustamiseks ei ole vaja teha suuri investeeringuid. Meie poolt saab frantsiisipidaja tuge ka raamatupidamise ja teiste tugiteenuste koha pealt. Me anname talle juba toimiva kioski.“

Kai Kallaste, R-Kioski regioonijuht

R-Kioski frantsiisiga alustamine ei ole raketiteadus. Alustuseks võta ühendust R-Kioski regioonijuhi Kaiga. Vestleme ja vastame sinu küsimustele. Sealt edasi on oma äriga alustamiseks vaja läbi teha 8 sammu, mille juures sind aitame.

 1. Tule vestlusele
 2. Valime frantsiisimiseks sobiva poe
 3. Õpi 2 kuud ametit mõnes R‑Kioskis
 1. Registreeri oma firma (kulu 190€)
 2. Maksa deposiit vastavalt poe suurusele
 3. Sõlmime lepingu
 1. Pane kokku oma meeskond
 2. Ava oma poe uksed!

KES SOBIB
FRANTSIISIPIDAJAKS?

„Frantsiisivõtjaks sobib inimene, kes on positiivse ellusuhtumisega ja lahendustele orienteeritud. Väga olulised on ka sotsiaalsed oskused. Minu töö on tihedalt seotud suhtlemisega. Usun, et frantsiisipidaja edu alus on see, kuivõrd suudab ta üles näidata hoolivust teiste suhtes – olgu nendeks kolleegid või kliendid.“

Ehtel Soovik, R-Kioski frantsiisivõtja

SOBIV INIMTÜÜP:

 • Võõrustab kliente kui häid sõpru;
 • Hoolib oma töötajatest;
 • On kiire otsustaja;
 • Usub, et probleemid on lahendamiseks;
 • Paneb ise käed külge;
 • Ei karda pikki tööpäevi;
 • On nii käivitaja kui käigushoidja.