Hakka ettevõtjaks - R-kiosk Hakka ettevõtjaks – R-kiosk

Frantsiis on lihtne
Viis proovida ettevõtlust

R-Kioski frantsiisimudel näeb ette, et frantsiisipidaja vastutab täielikult oma R-Kioski igapäevase toimimise eest. Lisaks tavapärasele klientide teenindamisele kuulub frantsiisivõtja tööülesannete hulka inimeste värbamine ja oma meeskonna ning väikepoe kasumlik juhtimine. R-Kioski vastutada on seevastu lepingud väikepoe rentimisel, IT-tugi, turundustegevused, inventar, tootearendus, raamatupidamine, koolitused ning erinevate lubade ja litsentside haldamine.

„Frantsiisivõtja töö sobib inimesele, kes on loomult aktiivne, hea ajaplaneerija, lahendustele orienteeritud, juhiomadustega ja ümbritseva suhtes tähelepanelik.“

Janne Miil, R-Kioski frantsiisivõtja

Frantsiisida
Võib ka
Mitmekesi

Nagu ettevõtluses ei pea olema tingimata ainuomanik, saab ka R-Kioski võtta frantsiisile sõprade või pereliikmetega mitme peale.

Frantsiisi
Mitu poodi

Kui tundub, et ambitsioon on omada rohkem kui ühte poodi, siis ka selleks on võimalus. Kui esimene aasta on edukalt juhtimisega hakkama saadud, võib soovi korral võtta frantsiisile veel ühe väikepoe lähipiirkonnas.

Frantsiis või oma ettevõte?

Mida Vajad
Frantsiisi Käivitamiseks?

Frantsiis

Ettevõte

Liiguta nuppu, et võrrelda R-frantsiisi ja ettevõtte loomise tegevusi.

Uue ettevõttega alustades on teemasid, mis tähelepanu vajavad, väga palju. R-frantsiisi puhul on R-Kiosk suure hulga neist teemadest enda kanda võtnud ning seetõttu on frantsiisiga alustamine ka lihtsam.

Algkapital

Kaubamärk

Pood, asukoht

Poekontseptsioon

Mööbel

Seadmed

Töölepingud

Sortiment

Tootearendus

Teadmised

Teenindus-
kontseptsioon

Reklaam

It-tugi

Prügivedu

Pakend

Litsents, maksud

Load (Päästeamet, Toiduamet, Terviseamet)

Raamatupidamine, kassasüsteem

Seadmete hooldus

Turvateenus

Töötajad, värbamine ja koolitus

Liitu uudis­kirjaga

[mc4wp_form id="645"]