R-kioski äpp old - R-kiosk R-kioski äpp old – R-kiosk

R-Kioski äpis võidad alati

Tõmba äpp, lunasta tasuta kohv.

R-Kioski äpis leiad palju erinevaid soodustusi ning kuponge, mis on eksklusiivselt saadaval vaid äpi kasutajatele. Lisaks eripakkumistele, mida kioskites ei leia, saad äpis koguda ka virtuaalseid templeid – iga kuues hot dog, kuum jook, R-Kioski vesi, terviseshot, wrap ja Eesti Ekspress on sinu jaoks tasuta. Poeleidja abil leiad mugavalt endale lähima R-Kioski. Otseloomulikult saavad R-Kioski äpi kasutajad kõige esimesena teada R-Kioski uutest toodetest, teenustest ja eripakkumistest.

Iphone 11 Pro loosimine on lõppenud.

app_store_badge
google-play-badge

Eripakkumised

Äpist leiad palju erinevaid sooduspakkumisi, mis on eksklusiivselt mõeldud vaid äpi omanikele. Nende kasutamiseks skaneeri vastava soodustuse juures olev QR-kood kassas. Näpuga viibates saad lihtsalt navigeerida erinevate eripakkumiste vahel. Iga soodustuse peale vajutades ilmub pöördele kampaania tingimused.

Templikaardid

R-Kioski äpiga on iga kuues hot dog, wrap, kuum jook, R-vesi (0,5 L ja 0,31 L), Palaeo terviseshot ja Eesti Ekspress tasuta. Selle jaoks tuleb skaneerida digitaalsel kogumiskaardil olev QR-kood iga kord, kui ostad vastava toote. Äpist saad mugavalt jälgida, kui mitu ostu on jäänud järgmise tasuta tooteni. Kui oled ostnud ja skaneerinud kogutavad templikaardi tooted, ilmub lunastatav toode “Tasuta kupongide” alla äpi menüüs. Näpuga viibates saad lihtsalt navigeerida erinevate templikaartide vahel. Iga templikaardi peale vajutades ilmub pöördele kampaania tingimused. templikaartide vahel. Iga templikaardi peale vajutades ilmub pöördele kampaania tingimused.

Tasuta kupongid

Siia sektsiooni ilmuvad erinevate toodete tasuta kupongid. Nende kasutamiseks skaneeri QR-kood kassas. Peale tasuta toote lunastamist kaob kupong äpist.

Hinda kohvi

Meile on oluline sinu arvamus! Osta kohv ja skaneeri QR-kood kassas. Hinda meie kohvi kvaliteeti kahe tunni jooksul pärast ostmist. Kümne hinnangu eest kingime sulle tänutäheks väikese saiakese, mille kupong ilmub “Tasuta kupongide” alla. Tasuta väikese saiakese valimisel jälgi poes saiakeste hinnasiltide kirjeldusi.

Tegevused

Tegevuste alt leiad erinevad tarbijamängud ja kampaaniad, millest osa võtta ning sul on võimalus võita.

Soovita sõbrale

Soovita R-Kioski äppi oma sõbrale. Nii sina kui ka sõber saate tasuta kuuma joogi kupongi, kui ta rakenduse alla laadib.

Leia pood

Kõige mugavam ja lihtsam võimalus leida kaardilt enda asukohale lähim R-Kiosk.

Kontakt

Meiega edasi suhtlemiseks leiad vajalikud kontaktid siit.

Liitu uudis­kirjaga

[mc4wp_form id="645"]