R-Kiosk on olemas, kui iga hetk on oluline

R-Kiosk on olemas, kui iga hetk on oluline

Inimeste elutempo on kiire. Soovides mitte jääda ilma olulistest sündmustest, tegeleme sageli mitme asjaga korraga. Otsides võimalusi pühenduda rohkem lähedastele, tegeleda sagedamini meelishobiga või keskenduda pühendunumalt enese arendamisele, on kõige lihtsamaks viisiks aega näpistada igapäevaste ja rutiinsete tegevuste arvelt. Nende hulka kuuluvad ka toidukorra planeerimine ja söömine. Samaaegselt otsime elamusi ja hetki, mis jäävad meelde. Väärtustame uusi ning põnevaid kogemusi. See kehtib ka söögi ja joogi puhul.

R-Kioskis oleme arvamusel, et nautimisväärseid hetki saab kogeda ka siis, kui on kiire. Oleme kliendi jaoks olemas, kui iga hetk on oluline. Olenemata sellest, kas see tähendab ajalist survet või läbi uute maitsete kogemise iseenda väärtustamist. Soovime pakkuda naudinguid täis hetki. Oleme seadnud eesmärgiks liikuda kaugemale üksnes toidu müüja rollist. Hetk, mille klient R-Kioskis veedab, hõlmama endas emotsiooni ja kogemust, mida pakuvad R-Kioski toiduvalik ja teenindus.

Kliendi aeg on meie jaoks hindamatu väärtusega. Hetk, mille inimene veedab enda tihedast päevast R-Kioskis, on tunnustus ja privileeg. Ühtlasi tähendab see suurt vastutust. Selleks, et rahuldada klientide ootusi parimal võimalikul viisil, oleme viimastel aastatel läbinud olulisi uuendusi. Põhjalikult on muutunud nii R-Kioski poekeskkond kui tootevalik. Meie müügikohtadest saavad mugavad väikepoed, kus on võimalik võtta hetkeks aeg maha ja nautida maitsvat toidukorda või kosutavat kohvi. Samuti on põhjaliku muutuse läbinud R-Kioski värske toidu menüü, tähendades muuhulgas seda, et meie lettidele on jõudnud hulgaliselt uusi tervislikke tooteid.

Käesoleval suvel keskendubki R-Kiosk enda värske toidu tutvustamisele, kus fookuses on meie maitsvad salatid, võileivad, marjad, puuviljad ning Palaeo joogid, mis on soojadel suveilmadel nautimiseks suurepärased. R-Kioski värske toidu menüü on kiiresti laienev ning  kindlasti leiab igaüks endale meelepärase. Olenemata sellest, kas kiirustad järgmisele kohtumisele või leiad hetke koos sõpradega R-Kioskis aja maha võtmiseks, jäta meelde üks – R-Kiosk on olemas, kui iga hetk on oluline!