Terviseshotid

Terviseshotid

TURGUTA OMA TERVIST!

Meie värsked terviseshotid peidavad endas väge, mida naljalt juba igalt poolt ei leia! 100% naturaalsed ning külmpressimeetodil lihtsast, looduslikust ja kvaliteetsest toorainest valminud shotid ei sisalda ühtki lisaainet. Nii on neis maksimaalselt mitmesuguseid toitaineid, vitamiine ja mineraale. Need on ideaalsed joogid, kui on vaja argipäevale pisut särtsu anda või külmal ajal külmetushaigustega võitlusse asuda.Ühe portsjoni puuvilju võib asendada 1-2 shotiga paar korda nädalas.

  • Töödeldud kõrgrõhu all
  • Pastöriseerimata
  • Kuumtöötlemata

FRESH KISS 

Kirglik ja värskendav nagu üks korralik vitamiinisuudlus olema peab. Ingver ja sidrun lisavad maitsele teravust ning õun ja maasikas muudavad shoti üheks väga magusaks tervisemusiks.Külmpressitud õun 55%, ingver 25%, maasikas 15%, sidrun 5%

INGVERI-SHOT 

Terviseshot selle kõige ehedamal kujul. Selle hingeks on imeväega ingver ja särtsakas lõunamaa sidrun. Klassikalisse maitsekompotti toob magusat vunki juurde värskelt pressitud õunte mahl. Ning just hapu ja magusa vaheldumine on see, mis maitsemeeled tööle paneb. Ideaalne väike särts argipäeva või neile, kes terviseshottidega alles tutvust sobitavad!Õun 68%, ingver 20%, sidrun 10%, õunakontsentraat 2%.

FIREBALL 

Shot’i kuumas karakteris krutivad kraade tuline Cayenne’i pipar ja krehvtine kurkum. Nende kahe erk kooslus semmib ootamatult hästi värskendava apelsiniga. Tulemuseks on mõnusalt hapukas maitsekombinatsioon, mille parajalt tulise loomusega on shot’i-meistrid tabanud naelapead. Ja kui lisada veel ingver, on kõik terviseks vajalik olemas. Meeldib neile, kellele magus ei istu!

Apelsin 69,5%, ingver 18%, sidrunimahl 9%, kurkum 3%, Cayenne’i pipar 0,5%