Piknikukampaania tingimused - R-kiosk Piknikukampaania tingimused – R-kiosk

KIIRE PIKNIK ALGAB
R-KIOSKIST

Kampaaniareeglid

KAMPAANIA

Kampaania “Kiire piknik algab R-Kioskist” (ehk kampaania) kestab ajavahemikul 12.08.2020 – 13.09.2020 (k.a). Tarbijamängu korraldab R-Kiosk Estonia AS (registrikoodiga 10406134, Põikmäe 2, 76406, Tänassilma ehk korraldaja). Kampaania toimub Eesti Vabariigi territooriumil. Kõik R-Kioski äpi alla laadinud ja kampaanialehel registreerinud kliendid osalevad kahe linnaratta loosimises.

OSALEMINE

Kampaanias osalemiseks tuleb alla laadida R-Kioski äpp ja registreerida end kampaanialehel, kuhu tuleb sisestada oma nimi, sugu, email ja telefoninumber, millega äpp registreeriti.

Kampaanias võib osaleda iga Eesti Vabariigis alaliselt elav füüsiline isik, kes on vähemalt 13-aastane ja kes on nõuetekohaselt R-Kioski äpis registreerunud. Alaealised osalejad peavad lojaalsusprogrammis osalemiseks saama vanemate või eestkostja nõusoleku ning osalema nende järelevalve all. Kampaania korraldamisega seotud ettevõtete töötajad ning nende perekonnaliikmed ei oma õigust osaleda kampaanias.

Kampaanias osalemisega kinnitab tarbija, et tal on selleks õigus, ta on teovõimeline isik ja ta on tutvunud ning nõustub kampaania reeglitega. Alaealise puhul loetakse osalemine kinnitatuks, kui mängijal on olemas seadusliku esindaja või eestkostja nõusolek kampaanias osalemiseks ning see isik on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.

AUHINNAD

Kõigi kampaanias osalenute vahel loositakse peaauhinnana välja kaks Pelago linnaratast koos rattakorviga – üks meesteratas ja üks naisteratas. Loosimisel on kaks võitjat ning mõlemad võitjad saavad endale ühe jalgratta.

Lisaks loositakse kampaaniaperioodi jooksul iganädalaselt välja tasuta piknikukomplekte, mille elemente saab lunastada äpi kupongide kaudu. Tooteid ei pea lunastama korraga. Kupongid kehtivad kuni 31.10.20

Piknikukomplekt koosneb:

  • R-vesi/R-Limonaad 0,5L (valida saab R-vee või limonaadi) – 2 tükki
  • Värske toit (valida saab salati, võileiva või puuvilja) – 2 tükki
  • Soe toit (valida saab grillimenüü toote või soojendatava valmistoidu) – 2 tükki
  • Kuum jook (valida saab Classic või Grande suuruses kohvijoogi, tee või kakao) – 2 tükki
  • Saiake (valida saab suure või väikese saiakese) – 2 tükki
  • Ajakiri/ajaleht (valida saab ükskõik millise ajakirja või ajalehe) – 1 tükk
  • Palaeo terviseshot – 2 tükki 
  • Palaeo jook (valida saab mahla või smuuti) – 2 tükki 

Auhindu ei saa vahetada raha või teist liiki auhindade vastu. Auhindade võitjatele üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.

AUHINDADE LOOSIMINE

Auhinnad loositakse välja hiljemalt 17.09.2020.

Võitjatega võtab ühendust R-Kiosk Estonia AS esindaja hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul pärast loosimist telefoni või e-maili teel.

Võitjaid teavitatakse sama telefoninumbri või e-maili aadressi kaudu, mille kampaanias osaleja äpi kasutajaks registreerimisel sisestas.

Auhinna kättesaamiseks tuleb esitada võitjal isikut tõendav dokument.

Kui korraldajal ei ole auhinna võitjaga hiljemalt 05.10.2020 õnnestunud esitatud kontaktandmete vahendusel andmete täpsustamiseks ühendust saada, on korraldajal õigus auhinna võitmine tühistada ning auhinda mitte üle anda.

Kui võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele, on kampaanias osalenud reegleid rikkudes või ei täida kõiki reegleid, on korraldajal õigus osaleja kampaanias osalemisest eemaldada ja/või jätta talle auhind üle andmata.

VÕITJATE VÄLJAKUULUTAMINE JA AVALIKKUS

Auhindade võitjad kuulutatakse välja R-Kioski kodulehel aadressil www.rkiosk.ee ja sotsiaalmeediakanalites.

Kampaania auhinna vastuvõtmist loetakse ühtlasi ka võitja poolt korraldajale loa andmiseks kasutada võitja nime meedias, reklaamides, PR kampaaniates jms üritustel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.

MUUD TINGIMUSED

Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevate reeglitega. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

Reeglites sätestatud viisil kampaanias osalemisega kinnitab osaleja, et on enese kohta esitanud tõesed andmed, vastab korraldaja poolt kehtestatud nõuetele ja reeglitele, soovib vabatahtlikult kampaanias osaleda, nõustub korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud reeglite ja kõikide tingimustega ning kohustub neid täitma.

Kampaanias osaleja poolt reeglite ja/või muude tingimuste eiramise või rikkumise või korraldajale enda kohta ebaõigete, ebatäpsete ja/või puudulike andmete esitamisel, aga samuti muude, korraldajast mittesõltuvate ebaõnnestumiste, ei vastuta korraldaja selle eest, kui kampaanias osaleja jääb kõrvale auhinna loosimisest või kättesaamisest.

Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal õigus kampaania ühepoolselt ennetähtaegselt lõpetada, jätta auhind välja loosimata ja/või võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele kodulehe, e-posti teel, meedia vahendusel või mõnel teisel kohasel viisil.

Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi kehtivale õigusele. Kõik pretensioonid tuleb korraldajale esitada kirjalikult hiljemalt 18.10.2020 ning hilisemaid pretensioone korraldaja arutusele ei võta.

Piknikukomplekti tooted saadame võitja telefoni äpi menüüsse „Tasuta kupongide alla“. Kuponge saab lunastada ükshaaval või korraga. Kupongil on kirjas tootenimi/kategooria. Ühe kupongi vastu saab lunastada vaid ühe toote. Kuponge saab lunastada kuni 31.10.2020.

Liitu uudis­kirjaga

[mc4wp_form id="645"]