Kuumad joogid - R-kiosk Kuumad joogid – R-kiosk

Kuumad Joogid

  • Must kohv
  • Kohv piimaga
  • Cappuccino
  • Cafe Latte
  • Kakao
  • Kakaokohv
  • Chai Latte
  • Tee
  • Espresso
  • Flat White (kange cappuccino)

Masinad

R-Kiokis teenindavad külastajaid maailma tippklassi tootja Franke A600 masinad. Franke kohviaparaadid on disainitud kirega ning projekteeritud Šveitsi täpsusega. A600 masinate väljatöötamise juures olid mitmed baristad, kohviröstijad ja lihtsalt kohviarmastajad, kes jagasid parima tulemuse nimel nii oma ekspertiisi kui ka arvamusi, et valmiks ideaalne kohvimasin. Just “perfektne” ongi see õige sõna kirjeldamaks šveitslaste pühendumust ja kvaliteeti.

Espresso ja piimavaht on teadupoolest iga maitsva kohvijoogi vundamendiks.. R-Kioskis kasutatavate kohvimasinate partneriks on FoamMaster™ piimavahustaja, mis teeb eestlaste lemmik kohvijookidele eriliselt siidise ja paksu vahu. Sellest ka meie jookide kvaliteet, mis on vabalt võrreldav kogenud barista käe all valmistatud jookidega.

Kohvioad

Kolme kontinendi ubade hulgast hoolikalt valitud ja hästi balansseeritud 100% Arabica sordist koosnev kohv on tõeliseks maitsenaudinguks – suurepärane jook pea igale kohvisõbrale. Kohvioad on keskmise röstimisastmega, kõrge happesuse ja keskmise mõrususega. Mainitud omadused tulevad kohvijookides esile just Eesti kohvijoojate eelistusi silmas pidades – meeldivalt pehme ja veidi karamellise järelmaitsega.

Piim

Oma kohvijookide valmistamiseks kasutame ainult värsket Farmi 2,5% rasvasisaldusega piima. Värske piim on espressole parim partner, sest just sellega saab valmistada selle õige pehme maitse ja paksu vahuga kohvijooke. Piimas sisalduv naturaalne rasv aitab esile tuua kohvi enda maitsenüansse.

Farmi tooted on valmistatud ainult Eesti, peamiselt Virumaalt ja Vooremaalt varutud piimast. Farmi toodete kvaliteeti on korduvalt tunnustatud Eesti Maitse Pääsukesemärgi ja Eesti Parima Piimatoodete auhindadega.

Joogimenüü

Lisaks maailmaklassi masinatele ja parimale toorainele paistame silma ka oma võimsa joogimenüüga – lisaks klassikalistele kohvijookidele nagu näiteks cappuccino ja caffe latte pakume samast masinast ka kakaokohvi ehk mochaccino’t, jahedat kohvi ehk frappuccino’t ning ainukesena jaekettide seas ka chai latte’t. Viimane mainituist on kiiresti populaarsust koguv Indiast pärit magus ja vürtsine musta teega piimajook, mis soojendab ja kosutab meie külmas ja niiskes kliimas mõnusalt.

Mustikad ja piparmünt

Suuremates R-Kioskites pakume oma külastajatele ka maitsvat mustikasuppi ja ameeriklaste lemmikut – piparmündikakaod. Kosutav mustikasupp on veidi paksema koostisega mõnus mustikakissell. Piparmündikakao nimi räägib joogi kohta juba piisavalt. Neid põnevaid jooke saab eraldi masinast, mille leiad kohvimasina kõrvalt.

Liitu uudis­kirjaga

[mc4wp_form id="645"]