R-Kiosk avab kauplused uutel parvlaevadel - R-kiosk R-Kiosk avab kauplused uutel parvlaevadel – R-kiosk

R-Kiosk avab kauplused uutel parvlaevadel

 

1.oktoobrist Eesti suursaarte ja mandri vahel opereerimist alustavatel parvlaevadel hakkab kaupluste pindadel teenindama R-Kiosk.

 

Parvlaevade kaupluste opereerimise konkurss toimus kahes voorus. Teises voorus kohtuti viie ettevõttega, kes kõik tutvustasid oma kontseptsioone, menüüsid ja lähenemisviise. Teenusepakkuja valikul said määravaks nii makstava renditasu suurus kui ka pakutud kontseptsioon. Parima pakkujaga sõlmitakse leping kolmeks aastaks ja selle perioodi lõpus on võimalik lepingut pikendada kahe aasta võrra.

 

TS Laevad OÜ juhatuse esimees Kaido Padar tõdes, et tegemist oli äärmiselt tasavägise ja keerulise valikuga. “Kogemust ja rahalist poolt on alati lihtne hinnata, kuid meie jaoks oli väga oluline ka kontseptsioon ning see, et kliendid saavad laeval reisides positiivse kogemuse. Oleme valitud partneritega väga rahul. R-Kiosk on teada ja tuntud tugev kaubamärk ning nende kontseptsioon on selge ja eestimaist toodangut väärtustav.”

 

TS Laevad OÜ on AS-i Tallinna Sadam tütarettevõte, mis alustab parvlaevaliikluse opereerimist Virtsu- Kuivastu ja Rohuküla-Heltermaa liinidel alates 1. oktoobrist 2016.

 

Liitu uudis­kirjaga

[mc4wp_form id="645"]