R-Kiosk jätkab laienemist ning kaupluste uuendamist - R-kiosk R-Kiosk jätkab laienemist ning kaupluste uuendamist – R-kiosk

R-Kiosk jätkab laienemist ning kaupluste uuendamist

Tallinna Sõpruse Neste ja T1 kaubanduskeskuse R-Kiosk on järjekorras neljas ning viies uus müügipunkt, mille R-Kiosk sellel aastal avanud. Lisaks uuendab ettevõte üle Eesti paiknevaid kauplusi eesmärgiga toetada uut kontseptsiooni, milles keskendutakse rikkaliku valikuga maitsvate toitude ning jookide pakkumisele kiire tempoga linnainimestele.

R-Kioski tegevjuhi Tiia Ilvese sõnul on R-Kioski laienemine mõjutatud inimeste elutempo kiirenemisest. “Tajume selgelt, kuidas ajast on saanud kõige kallim vara. Seda olulisem on, et ka väga toimekatel päevadel oleks võimalus saada tervislik ja maitsev eine kiiresti kätte,” ütleb ta.

Ettevõte on viimastel aastatel läbinud suure muutuse – müügikohad muutuvad väikepoodideks, pakkudes suuremat konkurentsi ka jaekettidele. Ilvese sõnul on tegemist R-Kioski jaoks olulise ja pikalt planeeritud sammuga. “Oleme kaupluste asukoha valikul alati pööranud tähelepanu sõlmpunktidele, kus liigub palju kiire elutempoga inimesi. Maitsekalt sisustatud väikepoed annavad võimaluse tutvustada R-Kioski mitmekülgset, kiiresti laienevat ja tervislikku valikut kliendi jaoks mugavas keskkonnas,” märgib ta. Viimati läbisid uuendamise protsessi Viru Bussiterminali ja Laikmaa tänava R-Kiosk Tallinnas ning Tartu Bussijaama R-Kiosk.

Ilvese sõnul jätkatakse uuel aastal laienemist ja kaupluste uuendamist. “Leibkonnad Eestis jäävad pisemaks ning sellest tulenevalt väheneb ka igapäevane söögi valmistamine kodus. R-Kioskist leiab igaüks meelepärase toidu, mis on kõhtu täitev ja taskukohane,” ütleb ta lõpetuseks.

AS R-Kiosk Estonia kuulub Norra pereettevõttele Reitan Group, mis on suuruselt teine esmatarbekaupade jaemüügikett Euroopas. Kontsernis töötab kokku üle 18 000 töötaja, neist Eestis ligikaudu 350. R-Kioski eesmärk on pakkuda maitsvat ja täisväärtuslikku tänavatoitu, et kiire elutempoga inimesed saaksid olla tegusad ning toimekad kogu päeva.

Lisainfo:

Paul Pihlak

Sõnumiagentuur Akkadian

paul@akkadian.eu

5334 0078

Liitu uudis­kirjaga

[mc4wp_form id="645"]