R-Kiosk laieneb: avati kauplus TalTechis - R-kiosk R-Kiosk laieneb: avati kauplus TalTechis – R-kiosk

R-Kiosk laieneb: avati kauplus TalTechis

R-Kiosk avas uue müügipunkti TalTechis. Ettevõte jätkab kiiret laienemist, avades käesoleva aasta lõpus veel 2 uut väikepoodi. Uutes R-Kioskites keskendutakse rikkaliku valikuga maitsvate toitude ja kuumade jookide pakkumisele kiire tempoga linnainimestele.

R-Kioski tegevjuhi Tiia Ilvese sõnul pööratakse uute kaupluste asukoha valikul tähelepanu sõlmpunktidele, kus liigub palju kiire elutempoga inimesi. “Aeg on meie kõige kallim vara ja tudengid tajuvad seda õpingute vältel eriti selgelt. Seda olulisem on, et ka väga toimekatel päevadel oleks võimalus saada tervislik ja maitsev eine kiiresti kätte,” ütleb ta.

Ilvese sõnul ollakse R-Kioskis arvamusel, et isegi kui aega napib, peab söök olema korralik. “Meie eesmärk tootearenduses ja kaubavalikuid tehes on see, et suudaksime pakkuda tervislikku ja maitsvat toitu aktiivse eluviisiga inimestele. Usume, et R-Kioski kiiresti laienev ja mitmekülgne valik vastab TalTechi akadeemilise pere vajadustele ning saab armastatud kohaks, kust meelepärane hommikusöök, lõunaeine või vahepala turgutava kohvijoogiga mugavalt kaasa haarata. Samuti on võimalik einet kohapeal nautida,” märgib ta.

TalTechi haldusdirektor Margus Leivo lisab, et R-Kioski tulemine muudab ülikooli tudengite ja töötajate elu veelgi mugavamaks. „Kuigi ülikoolis on mitmeid söögikohti, loob R-Kioski tulek nii tudengitele kui töötajatele veelgi mitmekesisust ja vaheldusrikkust. Lisaks sellele täidab R-Kiosk TalTechi linnakus olevat tühimikku minikaupluse näol,“ selgitas Leivo.

AS R-Kiosk Estonia kuulub Norra pereettevõttele Reitan Group, mis on suuruselt teine esmatarbekaupade jaemüügikett Euroopas. Kontsernis töötab kokku üle 18 000 töötaja, neist Eestis ligikaudu 350. R-Kioski eesmärk on pakkuda maitsvat ja täisväärtuslikku tänavatoitu, et kiire elutempoga inimesed saaksid olla tegusad ning toimekad kogu päeva.

Lisainfo:

Paul Pihlak

Sõnumiagentuur Akkadian

paul@akkadian.eu

5334 0078

Liitu uudis­kirjaga

[mc4wp_form id="645"]