R-kiosk muudab koos esibarista Paap Pihelgasega Eestis kohvi kvaliteeti - R-kiosk R-kiosk muudab koos esibarista Paap Pihelgasega Eestis kohvi kvaliteeti – R-kiosk

R-kiosk muudab koos esibarista Paap Pihelgasega Eestis kohvi kvaliteeti

Märtsi lõpust pakume kioskite kohvinurgas uut R-kohvi. R-kioski uue kohvi valmistamisel kasutatakse Caffè Milano Crema Organic kohviuba, mis on 100% Arabica. Milano uba on Saksamaal röstitud  heleda röstiga  ja kõrgeima kvaliteediga sertifitseeritud  mahe-kohviuba.

 

Kui veelgi spetsiifilisemaks minna kohvi kvaliteedis, siis i-le paneb punkti masina seadistus vastavale kohvioale ja masina võimalustele. Siinkohal kutsusime endale appi Eesti esibarista Paap Pihelgase, kelle abiga töötasime välja just selle õige R-kohvi. Parima maitse saavutamiseks on kõik R-kioskite espressomasinad seadistatud ühtsete standardite järgi, et saaksime oast kätte tugeva ja õige maitse. Just seetõttu on barista Paap Pihelgas andnud meie uuele kohvile oma maitsegarantii!

 

106-st kioskist üle Eesti pakume kohvi 96-s müügipunktis. Senini on olnud populaarseim jook kohv piimaga, millele järgnevad võrdselt caffè latte ja cappucino.

Liitu uudis­kirjaga

[mc4wp_form id="645"]