R-Kiosk osaleb heategevuskampaanias “Anname au!” - R-kiosk R-Kiosk osaleb heategevuskampaanias “Anname au!” – R-kiosk

R-Kiosk osaleb heategevuskampaanias “Anname au!”

 

23. aprillil tähistatakse Eestis veteranipäeva ning seoses sellega viiakse veteranide toetuseks üle Eesti läbi heategevuskampaaniat “Anname au!”. Kampaania kutsub inimesi üles kandma sinilille märki Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste toetuseks. Veterane on meie hulgas ligi 2700 – need on vaprad mehed ja naised, kes on välismissioonidel aidanud meie kõigi ühist julgeolekut kindlustada. Kandes sinilille, tunnustame nende panust meie inimeste ja riigi heaks!

 

Lisaks sümboolsele toetusele aitab sinilille kandmine ka praktiliselt nii viga saanud veterane kui teisi Eesti inimesi. Eelmisel kevadel tegid tuhanded inimesed sinilille ostuga annetuse Ida-Tallinna Keskhaigla taastusravikliiniku heaks. Annetuste eest soetatud uus kõnniabiseade on tänaseks aidanud kaasa juba ligi 100 inimese taastusravile. Sel aastal aitab märkide müügist kogunev tulu Haapsalu Neuroloogilist Rehabilitatsioonikeskust kaasaegse mobiilse kõnniroboti soetamisel. Taastusraviseade on vajalik nii vigastatud veteranidele kui teistele taastusravihaigla patsientidele raskete selja- ja peaaju kahjustuste ravis.

 

Iga sinilille märk on kordumatu käsitöö, mille on valmistanud SA Hea Hoog vahendusel vaimsete ja psüühiliste erivajadustega inimesed üle Eesti. Kõikjal Eestis aitavad sinilille ideed ja märke levitada ning annetusi koguda Naiskodukaitse vabatahtlikud. Sinilille märgi müügihind on 2 eurot.

 

Annetusi vigastatud veteranidele ja teistele vajaliku kõnniabiseadme soetamiseks saab teha ka kodulehel www.annameau.ee või helistades annetustelefoni numbrile 9002304

 

23.04.15 toimub juba kolmandat aastat järjest ka Veteranirock Vabaduse Väljakul. Kontsert on kõigile tasuta. Rohkem infot kontserti kohta: 

https://www.facebook.com/events/948063595233633/

 

Täpsem info kampaania kohta: www.annameau.ee ja https://www.facebook.com/annameauveteranidele

  

 

Liitu uudis­kirjaga

[mc4wp_form id="645"]