R-Kiosk osaleb taas heategevuskampaanias “Anname au!” - R-kiosk R-Kiosk osaleb taas heategevuskampaanias “Anname au!” – R-kiosk

R-Kiosk osaleb taas heategevuskampaanias “Anname au!”

 

Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing ja Naiskodukaitse alustasid igakevadise heategevuskampaaniaga “Anname au!”, mis kutsub inimesi kandma sinilille rinnamärki kõikide Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide tunnustuseks.

 

Ka sel aastal annab R-Kiosk heategevuskampaanias oma panuse. 7. aprillist kuni 1. maini saab kõigist R-Kioskitest soetada sinilille rinnamärki ja käepaela. Sinilille kandes näitame toetust Eesti riigikaitsele ja seda, et veteranid on meie riigile ja rahvale olulised. Sinilille müügihind on 2 eurot.

 

Iga sinilille märk on kordumatu käsitöö, mille on valmistanud SA Hea Hoog vahendusel vaimsete ja psüühiliste erivajadustega inimesed üle Eesti.

 

Lisaks sümboolsele toetusele aitab sinilille kandmine ka praktiliselt nii viga saanud veterane kui teisi Eesti inimesi. Eelmisel kevadel aitasid tuhanded inimesed sinilille ostuga soetada Haapsalu Neuroloogilisele Rehabilitatsioonikeskusele kaasaegse mobiilse kõnniroboti. Taastusraviseade on aidanud nii vigastatud veterane kui ka teisi taastusravihaigla patsiente raskete selja- ja peaaju kahjustuste ravis.

 

Sel aastal kogutakse annetusi Eesti Vigastatud Vo?itlejate U?hingule, kes toetab vigastatud veteranide ja nende la?hedaste taastusravi, spordi- ja o?ppetegevust. Veel toetab ühing taastusravi valdkonna tugevdamist kogu ühiskonnas, sest nii saavad paremat tuge ka meie vigastatud võitlejad.

 

Annetusi vigastatud veteranidele ja teistele vajaliku kõnniabiseadme soetamiseks saab teha ka kodulehel www.annameau.ee või helistades annetustelefoni numbrile 900 2304

 

Täpsem info kampaania kohta:

www.annameau.ee ja https://www.facebook.com/annameauveteranidele

 

Liitu uudis­kirjaga

[mc4wp_form id="645"]