R-Kioski emafirma Reitan Convenience sai uue juhi - R-kiosk R-Kioski emafirma Reitan Convenience sai uue juhi – R-kiosk

R-Kioski emafirma Reitan Convenience sai uue juhi

 

Viimase 15 aasta jooksul on Reitan Grupp edukalt laienenud ning kasvanud Euroopa suuruselt teiseks mugavuspoodide ketiks. Laienemiseks võetud laenud on tänaseks tagasi maksud ning sellest tulenevalt on kasumi paremaks haldamiseks loodud investeerimisettevõte Reitan Kapital.

 

Reitan Kapitali eesmärgiks on aidata Reitan Grupp pereettevõttel tegutseda tugevatel majanduslikel alustel ning olla stabiilne tööandja ka keerulisematel aegadel.

 

Sellega seoses toimuvad muudatused Reitan Convenience’i juhtkonnas. Magnus Reitan, kes on 11 aastat juhtinud mugavuskaubanduse äri Skandinaavias ja Baltimaades, asub juhtima Reitan Kapitali. Reitan Convenience’i juhiks saab alates 1. juunist R-Kioski nõukogu esimees Johannes Sangnes,  kellel on ulatuslik jaemüügiäri juhtimiskogemus Norras, Rootsis ja Soomes

 

Oma 2400 müügikohaga on Reitan Convenience kasvanud Euroopa suuruselt teiseks mugavuspoodide ketiks. Reitani alla kuuluvad Narveseni müügipunktid Norras, Lätis ja Leedus, 7-Eleveni müügipunktid Norras, Rootsis ja Taanis, Pressbyråni müügipunktid Rootsis, R-Kioski Soomes, R-Kiosk Eestis ja Lietuvos Spauda luugikioskid Leedus. Ettevõtte brändidel on turuliidri positsioonid Põhja- ja Baltimaades. Eelmisel aastal oli ettevõtte käive oli 1,6 miljardit eurot ja selles töötas 16 000 inimest.  Eestis on enam kui 100 müügikohaga R-Kiosk mugavuskaubanduse turu liider ja suurim kvaliteetse tänavatoidu pakkuja.

 

Uus Reitan Convenience’i juht Johannes Sangnes ning Magnus Reitan.

 

Liitu uudis­kirjaga

[mc4wp_form id="645"]