R-Kioski kontoritöötajad teevad 16.-29. märtsini kaugtööd, töö poodides jätkub tavapäraselt

Kaugtöö

R-kioski kontoritöötajad täidavad järgmised kaks nädalat töökohustusi kaugtöö vormis. Kaugtöö algab esmaspäeval, 16.03 ja kestab kuni 29.03. Poodides jätkub töö tavapärasel viisil. Edasistes tegevusplaanides lähtub ettevõte Terviseameti ja Vabariigi Valitsuse soovitustest ning otsustest.

 

„Meie töötajate, klientide ning koostööpartnerite ohutus on esmaprioriteet. Kaugtöö korraldamine on oluline meede, kuidas hoida töötajate tervist, vähendada inimkontakte ning tõkestada viiruse levikut. R-Kioski kontor jääb avatuks kuid peatatud on partnerite  ja külaliste vastu võtmine ning füüsilised koosolekud“, selgitab ettevõtte tegevjuht Tiia Ilves. Ettevõtte igapäevane töökorraldus mõjutatud ei ole ning koosolekud viiakse läbi virtuaalselt.

 

Ka töö R-Kioski poodides jätkub tavapäraselt ning kasutusele on võetud kõik Terviseameti poolt nõutud meetmed. R-Kiosk on praeguses olukorras Eesti inimestele väga suureks toeks, sest poodidest üle riigi saab olulisi esmatarbe- ning toidukaupu. Kauba tarnimine poodidesse ning klientide teenindamine jätkub tavapäraselt.

 

Vastutustundliku ettevõttena võtab R-Kiosk kohustust tagada enda töötajate, klientide ning koostööparnerite ohutus, väga tõsiselt. Lisaks tavapärastele rangetele hügieenireeglitele puhastatakse ja desinfitseeritakse kauplustes tavapärasest tihedamini üldkasutatavaid pindu (iseteeninduskassad, makseterminalid, kohvimasinad jms.) ning töötajatele on jagatud soovitused seoses reisimisega välisriikidesse. Puhkuselt naasnud töötajatel palutakse viibida 14 päeva kodus ning jälgida enda tervist. Samuti julgustatakse töötajaid töövälisel ajal veetma aega värskes õhus, sööma vitamiinirikast toitu ning säilitama positiivne ellusuhtumine. Siinkohal ootame ka klientidelt mõistvat suhtumist meie võõrustajate suhtes, kes jätkavad enda tööd tavapäraselt kuid võivad vältida otsest füüsilist kontakti.

 

 

Liitu uudis­kirjaga

[mc4wp_form id="645"]