R-Kioskist saab peagi ka postipakke - R-kiosk R-Kioskist saab peagi ka postipakke – R-kiosk

R-Kioskist saab peagi ka postipakke

 

Peagi saab nii mõnestki R-Kioskist lisaks tavapärasele tänavatoidukohvikule ka paik, kust Itella postipakke mugavalt ja kodu lähedalt kätte saada. Esimesed Itella Parcel Shop pakipunktid avatakse 1. märtsil.

 

R-Kioski tegevjuht Tiia Ilves leiab, et Itellaga koostöös pakiteenuse pakkumine on meie arengus loogiline samm: “Võrreldes mõne aasta taguse ajaga on R-Kiosk väga palju muutunud. Tänaseks on kioskitest saanud mugavuspoed, mis pakuvad ajalehtede, lotopiletite ja teenuste kõrval ka kohvi, kiiret kehakinnitust ning esmavajalikku toidukaupa. Tänavatoidu kultuuri eestvedajatena oleme avatud innovatsioonile, uutele toodetele ja teenustele.”

 

Kuidas klient paki kätte saab? 

 

Ostes paki e-poest, saab klient valida, kuidas soovib pakki kätte saada. Itella toimetab pakid pakiautomaati, Itella Parcel Shopi pakipunkti või saajale koju. Paki saajat teavitatakse paki saabumisest SMSiga. Pakipunktides tuleb klientidel pakkide kätte saamiseks esitada SMSiga saadud unikaalne PIN-kood ja kauba saaja nimi.

 

Eestit hakkab katma ligi 50 R-Kioski pakipunkti. Need paiknevad mugavates ja enimkülastatavates kaubanduskeskustes, linnakeskustes, transpordi sõlmpunktides ja mujal.

 

Pakipunktide asukohad leiab siit:

http://www.itella.ee/parcel-shop/partners.html

Liitu uudis­kirjaga

[mc4wp_form id="645"]