Rotermannis saab suve lõpuni nautida Eestis ainulaadset kohviprinti

Kohvigurmaanid saavad suve lõpuni Rotermanni kvartalis oma igapäevast joogielamust rikastada Eestis ainulaadse kohviprinteriga. Uue masinaga saab kohvijoogi piimavahule printida kunstipärase pildi või hea soovi. Kohviprinter ootab külastajaid Rotermanni R-Kioski kohvinurgas ning jääb esialgse kava kohaselt välja kuni suve lõpuni. Kauni pildi või hea soovi saab oma kohvijoogile printida täiesti tasuta, raha selle eest kliendilt lisaks ei küsita.

Eesti esimene kohviprinter jõudis kohvisõprade meeleheaks Rotermanni R-Kioski tänu Baltimaade suurima kohviettevõtte Coffee Addressi ja R-Kioski heale koostööle. R-Kioski peakoka Riho Aunroosi hinnangul on sellised erilahendused kohvisõprade jaoks olulised. „Kohv ei ole pelgalt soe jook, mida hommikul tööle tormates kiiruga juua. Kohvi juures mängivad rolli kõik detailid – maitsenüansid, lõhn, õige tops aga ka välimus,“ sõnas R-Kioski peakokk Riho Aunroos. „Kõik see on oluline, et kohvist päevaks hea positiivne laeng saada.“

Coffee Addressi esindaja Kristjen Sild lisas, et neil on hea meel kohvisõpru uudsete lahendustega üllatada. „Mujal maailmas on kohvile printimine väga populaarne – kohvile trükitud kunstist tehtud pilte jagatakse meelsasti ka näiteks sotsiaalmeedias. Mõtlesime, et miks mitte katsetada, kuidas see Eesti kohvisõpradele meeldib,“ sõnas Sild.

Kohvijoogi piimavahule pildi või soovi printimiseks ei pea tegema muud, kui värskelt masinast tulnud jook printeri alla asetada ning ekraanilt meelepärane pilt välja valida. Ülejäänu teeb masin kohvigurmaani eest ära.

Kuna tegemist on prooviperioodiga tasub kõigil huvilistel kindlasti veel enne suve lõppu Rotermanni R-Kioskist läbi astuda ja kohvile printimine järele proovida.

Coffee Address on suurim Baltimaade kohvifirma, kes spetsialiseerub kontori- ja automaadikohvile. Ettevõte serveerib iga päev üle 100 000 tassi kohvi ja on tegutsenud 1993. aastast alates.

AS R-Kiosk Estonia on Eesti üks edukamaid ja stabiilsemaid mugavuspoodide kette, mis tegutseb üle Eesti. R‑Kioski eesmärk on pakkuda maitsvat ja täisväärtuslikku tänavatoitu, et kiire elutempoga inimesed saaksid olla tegusad ning toimekad kogu päeva.

 

Liitu uudis­kirjaga

[mc4wp_form id="645"]