Võikudel nüüd Tunnustatud Maitse kvaliteedimärk - R-kiosk Võikudel nüüd Tunnustatud Maitse kvaliteedimärk – R-kiosk

Võikudel nüüd Tunnustatud Maitse kvaliteedimärk

 

 

Kodumaised R-Kioski võikud ei ole jäänud märkamata ning meie käsitöövõileivad on saanud Eesti Põllumajandus-Tööstuskoja poolt ristikumärgi ehk Tunnustatud Maitse kvaliteedimärgi. 

 

Ristikumärgi leiab nüüdsest kõigilt meie käsitöövõileibade hittidelt – pikkpoisi võiku, suitsukala võiku, suitsukana võiku ja tuunikala võiku pakenditelt.

  

Oleme viimase aasta jooksul väga jõuliselt panustanud võileibade arendamisse. Et pakkuda klientidele meeldejäävaid elamusi, oleme võikude tootesarja maitseomadused välja töötatud koostöös meisterkokk Indrek Kivisalu ja Osvald Teenused OÜ-ga. Kõikide käsitöövõileibade valmistamisel on kasutatud kohalikku toorainet – nii  toetame kodumaiseid ettevõtjaid, kelle toiduaineid eestlased hindavad ja usaldavad.

 

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda alustas toiduainete kvaliteeti tähistava märgi väljatöötamist 1997. aastal. Esimesed Tunnustatud Maitse kvaliteedimärgid ehk ristikumärgid anti välja 1998. aasta sügisel. Ristikumärk antakse Euroopa Liidus toodetud toiduainetele, mis läbivad edukalt laboratoorse ja sensoorse hindamise. Väärt tunnustus on kinnituseks, et ka tänavatoit võib olla kvaliteetne.

Liitu uudis­kirjaga

[mc4wp_form id="645"]