Esmakordselt Eestis – R-Kioski äpis nüüd KOHVIPASS

Esmakordselt Eestis – R-Kioski äpis nüüd KOHVIPASS

Nüüd on kõigil R-Kioski äpikasutajatel võimalik osta maailmas ülipopulaarse püsimakse põhimõttel toimiv Kohvipass. See teeb mistahes sooja joogi tarbimise oluliselt mugavamaks ja soodsamaks. Automaatselt uuenev kohvipass on esimene omalaadne Eestis.

R-Kioski Kohvipass on sarnane Spotify püsikorraldusele või ajakirja tellimusele. See tähendab, et sooja joogi eest saab tasuda püsimaksega 30 päevaks ette. Nõnda saab joogi kätte kiirelt ja mugavalt, kassajärjekorras seismata. Soe jook tuleb vaid R-Kioski äpis QR koodi abil registreerida.

Uue kohvipassiga on kohvi hind kõige soodsam, kui kasutad korduskasutatavat topsi, tassi või termost. Täna ostetakse Eestis iga saja kohvi kohta vaid keskmiselt üks jook oma termostassiga. Põhjamaades on see näitaja veidi kõrgem, mistõttu soovime pakkuda üha enam võimalusi keskkonnasõbralike valikute tegemiseks. R-Kioskis on juba täna kasutusel täielikult taimse päritoluga ühekordsed kohvitopsid ja plastivabad ning lihtsalt komposteeritavad topsikaaned.  

Hiljuti vahetasime välja kogu oma kohvimasinate pargi. Uued masinad võimaldavad valida 14 erineva kohvijoogi vahel nii taimse- kui lehmapiimaga, seega on Kohvipassiga erinevate kohvijookide ostmine eriti mugav ja soodsam niisamuti.

Korduskasutatava topsi, tassi või termosega maksab 30 päeva kohvipass 40 eurot (ühe joogi hind 1.33 eurot) ning ühekordse topsiga 50 eurot (ühe joogi hind 1.66 eurot). Esmakordsel kohvipassi lunastamisel saab klient kingituseks termostassi, mille kupongi leiab äpist. Samuti saavad kliendid esimese kohvipassi ostuga teise kuu kohvipassi tasuta.