Tere tulemast
R-Kioski kohvimaailma!

Räägime kohvist! Oled õiges kohas, kui soovid avastada uusi põnevaid maitseid, õppida, kuidas head kohviuba ära tunda või valmistada ise traditsioonilisi kohvijooke. Meil leidub midagi meelepärast igaühele!

R-Kioski kohvivalik

R-Kioski müügikohtades saad kvaliteetset kohvi ehk suurepärast 100% araabika kohvi, mida hindavad nii musta kohvi nautlejad kui ka need, kes eelistavad kohvile taimset jooki või lehmapiima, siirupeid või vürtse lisada. Heleda röstiga 100% Arabica kohvioad on kõrge happesuse ja vähese mõrususega, millest valminud joogist lendlevad värskelt korjatud sidruneid meenutavad noodid. Iga sõõm valminud kohvist on mõnus elamus, sest heleda rösti värskus, puuviljasus ja õrn lilleline aktsent moodustavad harmoonilise maitsekoosluse, mille kõik komponendid sulanduvad suus kergeks ning pehmeks naudinguks. Meie armastame oma kohvi ja usume, et see on kõige maitsvam ja kvaliteetsem kohv, mida kaasa võtta. Naudi ka sina uusi kohvimaitseid!

Jube mõnus kohv neile, kes ei karda lisada väheke vürtsi oma ellu.

Kange Cappuccino on topelt kohvimaitset tõelisele kohvigurmaanile, kes hindab kanget kohvi kuuma ja vahustatud piimaga.

Kas teadsid, et meie kohvimasinatest saad valida ka kaerajoogi oma kange cappuccino peale?

Ehk Itaalia hommikukohv, mida nauditakse koos sarvesaiaga. Tegelikult on cappuccino väga levinud jook kõikjal maailmas. Seda valmistatakse ühest osast kohvist, ühest osast piimast ja ühest osast piimavahust. Tegu on kange piimakohviga, mida serveeritakse väiksemas koguses, kui caffe lattet.

Väike itaaliapärane tugevamaitseline kohv, mida nauditakse puhtalt ja juukse vett kõrvale. Espressot kasutatakse mitmetes kohvijookides baasina. Espresso sisaldab magneesiumi ja B-vitamiine. Samuti tasub meeles pidada, et kohvi sisaldab antioksüdante, mis võivad alandada teatud haiguste riski.

More espresso, less depresso.

Jah, see nimetus tuleb kohvisõprade käest teispool ookeani. Americano kohv koosneb ühest osast kohvist ja kahest osast veest. Mõiste "caffè Americano" on itaalia keeles "Ameerika kohv". Legendi järgi pärineb nimi 1970ndatest, kui ameeriklased lahjendasid Itaalias espressot kuuma veega, et valmiks kohv, millega nad olid kodumaal harjunud. Itaallased ei suutnud seda ilma irooniata pealt vaadata ja nii nimetati lahjendatud espresso ameerika sõdurite järgi naljapärast americanoks.

Must nagu öö ja traditsiooniline kohvijook, millele ei ole lisatud piima ega koort. Jook valmistatakse meetodil, kus kogu vedelik liigub läbi kohvipuru. Kas teadsid, et soomlased tarbivad aastas keskmiselt 12 kg kohvi ühe inimese kohta? Kui kohv 17. sajandil Soome jõudis, muutus see koheselt populaarseks. Leiti, et kohv aitab võidelda peavalude, depressiooni ning isegi südamehaigustega ja seda müüdigi siis vaid apteekides.

PS! R-Kioskis saad kohvi ilma retseptita!

Paljud eestlased armastavad lihtsat kohvi piimaga. Ideaalne jook hommikuks, lõunaks ja õhtuks. Kõige parem on see, et nüüd saad R-Kioskis valida lehmapiima ja kaerajoogi vahel.

Kõige populaarsem kohv sel sajandil. Caffe latte ehk piimakohvide kuninganna koosneb ühest osast kohvist, kolmest osast piimast ning piimavahust. Kui armastad lahjemat kohvijooki, siis on see sinu jaoks õige valik.

Rohke piimavahuga kohvijook, mis koosneb kahest osast piimast, ühest osast piimavahust ja ühest osast kohvist. Valmistamisel valatakse topsi esmalt rikkalik kogus aurustatud piima, seejärel lisatakse piimavaht ja lõpetuseks espresso, mis jätab vahu peale jälje.

Mmm… Kas sooviksid praegu ühte õrna ja sametist latte macchiatot?

Pealt sile espressopõhine kohvijook, mida katab õhuke piimavahu kiht. Kas teadsid, et Flat white pärineb 80ndate Uus-Meremaalt? Isegi praegusel hetkel on see seal #1 kohvijook. Flat white koosneb kahest osast kohvist, ühest osast piimast ja piimavahust. Topelt kangem vahustatud piimajook nendele, kes armastavad kangemat kohvi koos vahustatud piimaga.

Šokolaadimaitse armastajate lemmikjook kakao, mida valmistatakse kakaopulbrist ja piimast. Kui sul on halb päev, siis haara üks kosutav kakaojook ja näed, kuidas suunurgad ülespoole hakkavad tõusma.

Sisaldab piimapulbrit.

Mõnusalt magus kakaojook, mille maitset täiustab piparmünt. Hea seltsiline näiteks jalutuskäigule ja neile, kes kohvi ei joo.

Sisaldab piimapulbrit.

Ei suuda otsustada, kas võtad kohvi või kakaod? Võta parem kakaokohv! Ideaalne jook näiteks enne treeningut, kuna varustab sind vajalike aminohapete ja süsivesikutega. Lisaks saad kakaokohvis sisalduvast kofeiinist vajaliku lisaenergia!

Sisaldab piimapulbrit.

Mis saab, kui lisada su lemmikjookidele kakaole ja kohvile veel piparmünt? Suurepärane maitsekooslus, mis on veidike ka nagu magustoidu eest. Soovitame peale lõunasööki.

Sisaldab piimapulbrit.

Teegurmaanide lemmikud Ronnefeldti teed tulevad teemajast. Teetaimedelt nopitakse käsitsi vaid pung ja kaks tipmist lehte, mis on teetaime noorimad ja mahedamaitselised osad. Edasi töödeldakse teesid väga hoolikalt ja keskkonnasäästlikult, kasutamata mingeidki kemikaale. Teed on pakendatud banaanilehest tehtud portsjonkotikestesse.

Piimad

R-Kioskis saad valida oma kohvile lehmapiima või kaerajoogi. Lehmapiim on oluline kaltsiumi allikas ja selles leidub teisigi olulisi vitamiine ja mineraale. Kaerajoogil on aga väiksem ökoloogiline jalajälg kui teistel taimsetel piimadel. Meie poolt valitud Friendly Viking’s kaerajook on gluteenivaba ning lisatud suhkruta. Samuti on see toodetud 100% taastuvenergia abil – tuule, päikese ja vee poolt toodetud energiast. Ka vesi, mida selle tootmiseks kasutatakse on maailma puhtaim. Miks mitte proovida järgmisel korral lehmapiima asemel kohvi just kaerajoogiga?

FoamMaster

Rikkaliku ja siidise piimavahu armastajatele toob Foam Masteri tehnoloogia tõelise rahulolu, sest kohv on justkui barista valmistatud. Sinu kohv on siidise vahu ja kreemja tekstuuriga, segunedes värskelt jahvatatud ubade maitsega täielikult. Neid imelisi hetki oma lemmikkohvi seltsis sa juba ei unusta.