R-Kiosk esitleb: Sky Plus merestuudio

R-Kiosk esitleb: Sky Plus merestuudio

Ahoi! Sky Plus ja R-Kiosk jõuavad sinuni nii maal kui merel. 7. juunil voogab Sky Plus otse-eetrisse parvlaeva Piret pardalt. 

Mis toimub?

Sky Plusi raadiotiim munsterdatakse kogu 7. juuniks parvlaevale Piret, mille pardalt lainetab otsesaade raadiotesse üle kogu Eesti. Peale suvise muusika läheb eetrisse palju põnevaid saartega seotud intervjuusid ja muud huvitavat.

Lisaks sellele algab 3. juunil üle-Eestiline puslejaht, mille raames peidame iga päev kaks hiiglaslikku pusletükki erinevatesse Eestimaa paikadesse. Kuula Sky Plusi, et kuulda vihjeid pusletükkide leidmiseks ning võita vinge reisipakett!

PS! Mõni pusletükk võib paikneda R-Kioski lähedal!

Puslejahis osalemine ja auhinnad

Kui leiad pusletüki, skänni sellel olev kood ja registreeri end osalema. Kaks õnnelikku võitjat loositakse välja 7. juunil Sky Plusi merestuudio otse-eetris. Auhindadeks on vinged reisipaketid Saaremaale ja Hiiumaale ning maitsvaid suupisteid ja jooke R-Kioskilt. Lisainfo Sky Plus lehel SIIN.

Janukustutajad Virtsus ja Kuivastus

7. juunil on nii Virtsus kui ka Kuivastus kohal R-Kioski kastirattur, kes praamijärjekorras higistajatele R-vett jagab. Selge see, et enne merele minemist tuleb end hüdreerida!