Pälvisime peresõbraliku tööandja algmärgise!

Pälvisime peresõbraliku tööandja algmärgise!

Alustasime teekonda Peresõbraliku tööandja märgise programmis. 7. novembril kuulutas sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo välja 20 tööandjat, kes valiti rekordilise 160 kandideerija seast programmis osalema.

Alustasime teekonda Peresõbraliku tööandja märgise programmis. 7. novembril kuulutas sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo välja 20 tööandjat, kes valiti rekordilise 160 kandideerija seast programmis osalema. Tunnustusüritusel võtsime vastu peresõbraliku tööandja algmärgise, mis selle teekonna algust markeerib. 

Algmärgisega tunnustatakse tööandjaid, kes on läbinud eelhindamise ning koostanud järgnevateks aastateks tegevuskava, kuidas oma organisatsioonis pere- ja töötajasõbralikku kultuuri arendada. Peresõbraliku tööandja märgis on tunnustus, mis näitab, et selle pälvinud organisatsioon väärtustab oma liikmete heaolu ning on teadlikult pingutanud, et nad saaksid edukalt ühildada oma töö- ja pereelu. Sellise organisatsiooni töötajad on õnnelikumad ja produktiivsemad, tõstes seeläbi organisatsiooni konkurentsivõimet. See on eeskätt see, kuidas end töö keskkonnas tunned.

Soovime, et meie inimestel oleks meiega hea olla ning meil töötamine oleks uhkuse asi. Programm tähendab, et jätkame süsteemset tööd ettevõtte kultuuri edendamise- ja arendamisega.