R-Kiosk avas Põhja-Eesti Regionaalhaiglas väikepoe

R-Kiosk avas Põhja-Eesti Regionaalhaiglas väikepoe

R-Kiosk avas Põhja-Eesti Regionaalhaiglas väikepoe, mille eesmärk on pakkuda haigla personalile ja patsientidele rikkalikku valikut maitsvaid toite ning jooke. Möödunud reedel toimus uues müügipunktis ka pidulik avamisüritus, mille raames kostitati haigla töötajaid ja ravil viibivaid inimesi tervisliku lõunasöögiga.

R-Kioski tegevjuht Tiia Ilves märgib, et müügipunkti avamine Eesti tipphaiglas on ettevõttele põnev väljakutse. „Tervis ja aeg on meie kõige kallim vara. Haiglas töötavad või ravil viibivad inimesed tajuvad seda eriti selgelt. Soovime R-Kioskis pakkuda mitmekülgset valikut, mis on kiiresti kättesaadav, kuid seejuures toitev ja maitsev,“ ütleb ta.

Ilves lisab, et haigla personali tööpäevad on pikad, pingelised ja kiired. „Usun, et ka kõige toimekamatel päevadel peab inimesel olema võimalus saada tasakaalustatud ja meelepärane eine kiiresti kätte. Loodan, et R-Kioski uus väikepood pakub Põhja-Eesti Regionaalhaigla personalile huvitavat vaheldust harjumuspärastele söögikohtadele,“ märgib ta.

Ilves avaldab lootust, et meelepärane toidu- ja joogivalik aitab kiirendada ka patsientide taastumist. „Raviprotseduurid kurnavad organismi. Ehkki keha vajab energiat, ei lase halb enesetunne sageli isul tekkida. Arvan, et R-Kioski laiast tootevalikust leiab endale sobiva iga ravil viibija,“ sõnab Ilves.

Põhja-Eesti Regionaalhaigla majandusteenistuse juhi Tõnu Talisaineni sõnul on haiglaperel uue partneri üle hea meel. „Soovime pakkuda oma külastajatele ja töötajatele neile vajalikke teenuseid võimalikult mugavalt,“ ütles Talisainen ja lisas: „Lisaks apteegile, invatarvikute poele ja aatriumis asuvale kohvikule on mugavuspood täiendav võimalus nii külaliste kui oma maja inimeste igapäeva lihtsustamiseks.“

AS R-Kiosk Estonia kuulub Norra pereettevõttele Reitan Group, mis on suuruselt teine esmatarbekaupade jaemüügikett Euroopas. Kontsernis töötab kokku üle 18 000 töötaja, neist Eestis ligikaudu 350. R-Kioski eesmärk on pakkuda maitsvat ja täisväärtuslikku tänavatoitu, et kiire elutempoga inimesed saaksid olla tegusad ning toimekad.

Kontakt:
Terje Vaiksaar
R-Kioski turundus- ja kommunikatsioonijuht
Terje.Vaiksaar@rkiosk.ee

Fotode autor: Miia Kiho