R-Kiosk pälvis vastutustundliku ettevõtte pronksmärgise

R-Kiosk pälvis vastutustundliku ettevõtte pronksmärgise

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum tunnustab Eestis tegutsevaid ettevõtteid, kes hoolivad ümbritsevast ning soovivad ühiskonda panustada. Tänavused märgised anti üle pidulikul galal 22. mail ning R-Kiosk pälvis pronksmärgise.

R-Kioski tegevjuhi Tiia Ilvese sõnul on ettevõtte jaoks tegemist olulise tunnustusega. “Nii R-Kioskil Eestis kui meie emafirmal Reitan Groupil on ambitsioonikad arenguplaanid ning seejuures oleme prioriteediks seadnud vastutustundliku ettevõtluse. Oleme õnnelikud ja uhked, et meie pingutusi märgatakse,” ütles ta.

Ilves ütles, et uute ja keskkonnasõbralikemate lahenduste otsimine ning töötajate töökeskkonna parendamine on R-Kioski jaoks põhimõtted, millest lähtutakse igapäevaseid otsuseid langetades. “Oleme just vahetanud plastikust kahvlid, lusikad, kõrred ja supi-, pudru-, smuuti-, ning mahlatopsid biolagunevate alternatiividega,” tõi ta välja.

Ilves lisas, et liikumine keskkonnasäästlikkuse suunas on kindlasti vajalik ja positiivne ning R-Kiosk soovib olla üheks muutuste eestvedajaks. “Tahame pakkuda valikuid, mille mõju ümbritsevale elukeskkonnale on võimalikult väike. Otsus vähendada plastiktoodete osakaalu R-Kioski sortimendis on järjekordne samm keskkonnasäästliku mõtteviisi toetamiseks,” märkis ta.

Kvaliteedimärgis omistatakse Eesti Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksis osalenud ettevõtetele, kes peavad oluliseks jätkusuutlikku arengut ning kes teevad järjekindlalt mitmekülgseid pingutusi positiivse mõju suurendamiseks ümbritsevale elukeskkonnale.