R-Kioski iva

KAS SINA OLED
TÄNA MIDAGI
SÖÖNUD?

„Meie peres on komme küsida tõredas tujus pereliikmelt kõigepealt, kas sa täna söönud oled. Söömata jäänud toidukord mõjutab seda, kes me oleme ja kuidas oma lähedastega käitume, rohkem kui endale esmapilgu tunnistada tahame. Kas sina oled täna midagi söönud?“

TIIA ILVES, R-Kioski tegevjuht

TÜHI KOTT
EI SEISA PÜSTI!

Sa oled tegusam, tööl parem, kolleegide vastu sõbralikum ja peres oodatum, kui su tuju on hea. Ja hea tuju on otseselt seotud hea kõhutäiega.

MEIL SAAD
KÕHU TÄIS
KIIRESTI

Me usume, et kiire toit saab olla hea toit. Päris koostisainetest tehtud ja tasakaalustatud, kõik vajalikud toitained koos. Just seda me R-Kioskis pakkuda soovimegi – et saaksid hea kõhutäie mugavalt ja kiirelt R-Kioskist kaasa haarata. Selleks teeme koostööd Eesti tootjate ja ägedamate kokkadega.

AUS TOIT TEEB
TUJU HEAKS

R-Kioski hot dogi koostises on täisterasai ja vorst, mis sisaldab vähemalt 79% päris liha. Olime esimesed, kes võiga tehtud saiakesed taas Eestis masstootmisesse tõid. R-Kioski Joel Ostratiga koostöös valminud salatitest, snäkkidest ja hommikusöökidest leiab chia-seemneid, passiooni, tuunikala, veiseliha, tatart, peeti ja mitmeid muid toitainerikkad koostisosi. Kõik selleks, et söök, mis R-Kioskist kaasa haaratakse oleks maitsev ja tervislik.