Hakkan ettevõtjaks

Parim viis proovida ettevõtlust

FRANTSIIS ON LIHTNE VIIS
PROOVIDA ETTEVÕTLUST

R-Kioski frantsiisimudel näeb ette, et frantsiisipidaja vastutab täielikult oma R-Kioski igapäevase toimimise eest. Lisaks tavapärasele klientide teenindamisele kuulub frantsiisivõtja tööülesannete hulka inimeste värbamine ja oma meeskonna ning mugavuspoe kasumlik juhtimine. R-Kioski vastutada on seevastu lepingud mugavuspoe rentimisel, IT-tugi, turundustegevused, inventar, tootearendus, raamatupidamine, koolitused ning erinevate lubade ja litsentside haldamine.

„Frantsiisivõtja töö sobib inimesele, kes on loomult aktiivne, hea ajaplaneerija, lahendustele orienteeritud, juhiomadustega ja ümbritseva suhtes tähelepanelik.“

Janne Miil, R-Kioski frantsiisivõtja

FRANTSIISIDA
VÕIB KA MITMEKESI

Nagu ettevõtluses ei pea olema tingimata ainuomanik, saab ka R-Kioski võtta frantsiisile sõprade või pereliikmetega mitme peale.

FRANTSIISI
MITU POODI

Kui tundub, et ambitsioon on omada rohkem kui ühte poodi, siis ka selleks on võimalus. Kui esimene aasta on edukalt juhtimisega hakkama saadud, võib soovi korral võtta frantsiisile veel ühe mugavuspoe lähipiirkonnas.

FRANTSIIS VÕI OMA ETTEVÕTE?

MIDA VAJAD FRANTSIISI KÄIVITAMISEKS?

Liiguta nuppu, et võrrelda R-frantsiisi ja ettevõtte loomise tegevusi.

Uue ettevõttega alustades on teemasid, mis tähelepanu vajavad, väga palju. R-frantsiisi puhul on R-Kiosk suure hulga neist teemadest enda kanda võtnud ning seetõttu on frantsiisiga alustamine ka lihtsam.

Algkapital

Kaubamärk

Pood ja asukoht

Poekontseptsioon

Mööbel

Seadmed ja hooldused

Töölepingud

Sortiment

Tootearendus

Teadmised

Teenindus-kontseptsioon

Reklaam

IT tugi

Prügivedu

Pakendid

Litsentsid ja maksud

Load

Raamatupidamine ja kassasüsteem

Turvateenus

Töötajate värbamine ja koolitused