NEW DOG – Aasta parim taimne avastus!

NEW DOG – Aasta parim taimne avastus!

Meie taimne hot dog NEW DOG on Aasta parim taimne avastus!

Taimne Teisipäev korraldas tänavu juba neljandat aastat Aasta Parima Taimse Toote konkurssi. Oma hääle andis mitu tuhat inimest, kes valisid oma lemmikud kolmes kategoorias: parim taimne lihatoode, parim taimne piimatoode ja parim taimne avastus.

Inimesed leidsid, et R-Kioski taimne hot dog “New Dog” on väärt parima taimse avastuse tiitlit ning meil on selle üle vaid hea meel! 


Taimse Teisipäeva kampaaniajuht Liina Sala tõi välja Kantar Emori poolt läbi viidud avaliku arvamuse uuringu tulemused, mille kohaselt vähendab ligi 40% Eesti elanikest lihatarbimist. Kampaania lemmikute toodete põhitarbijad ja fännid on inimesed, kes söövad ka loomseid tooteid. Taimne toit rikastab meie kõigi toidulauda ja selleaastane konkurss valis välja parimad sellest rikkalikust segmendist.

Sügisel turuletulnud taimne hot dog on meie menukaima toote – Hot Dogi kõrval klientide poolt väga hästi vastu võetud ning seda näitab ka Taimse Teisipäeva kampaania tulemus. Taimsed valikud on tulnud, et jääda.

Meie toiduvalikutel on väga suur mõju ökosüsteemile ning siin on vastutus ka tootjatel ja jaekettidel. Usume, et täisväärtuslik ja hea toit peab olema hea inimese tervisele aga ka keskkonnale. Meie toiduvalikusse on lisandumas mitmeid taimseid valikuid, kõrvale jääb veiseliha ning kesksel kohal on just kodumaine tooraine.

Suur aitäh kõigile hääletajatele!