Palju õnne aasta frantsiisipidajale Jana Salumetsale

Palju õnne aasta frantsiisipidajale Jana Salumetsale

Reitan Convenience Estonia tähistas juba 7. aastat Frantsiisipäeva, mis kulmineerus R-Kioski aasta frantsiisipidaja väljakuulutamisega. Auga väljateenitud tunnustuse teenis Pärnu Haigla R-Kioski frantsiisipidaja Jana Salumets ning tema meeskond.

Jana Salumets on regioonijuht Kai Kallaste sõnul tõeline ettevõtja, kellel on oma nägemus ja kes leiab lahendused ka kõige keerulisemates olukordades. “Ka vihmase ilmaga lahkuvad kliendid tema juurest naeratus näol,” ütleb Kallaste. 

Reitan Convenience Estonia, mille alla kuuluvad kaubamärgid R-Kiosk ja Caffeine, on osa Norra pereettevõttest Reitan, mille mugavusärid toimivad enamikus seitsmes riigis frantsiisiäridena. Unikaalne frantsiisimudel annab võimaluse turvaliselt ja paindlikult ettevõtlusega tegeleda.

R-Kioski frantsiisimudel näeb ette, et frantsiisipidaja vastutab täielikult oma R-Kioski igapäevase toimimise eest. Lisaks tavapärasele klientide teenindamisele kuulub frantsiisivõtja tööülesannete hulka inimeste värbamine ja oma meeskonna ning väikepoe kasumlik juhtimine. R-Kioski vastutada on seevastu lepingud väikepoe rentimisel, IT-tugi, turundustegevused, inventar, tootearendus, raamatupidamine, koolitused ning erinevate lubade ja litsentside haldamine.

Loe lähemalt R-Kioski frantsiisivõimaluste kohta