Perepäev R-Kioski ja Eesti Metsloomaühinguga

Perepäev R-Kioski ja Eesti Metsloomaühinguga

R-Kioski talvised kohvitopsid on sündinud koostöös Eesti Metsloomaühinguga. Seekordsed sooja joogi topsid teevad meid paremini tuttavaks erinevate Eesti metsloomadega ning kutsuvad üles toetama õnnetusse sattunud metsloomade abistamist. 

Metsloomad tulevad sageli linnadesse, sest toit on neile muutunud kergelt kättesaadavaks. Kas teadsid, et Eestis visatakse igal aastal ära ligi 164 miljoni euro eest toitu! Seega aitame toiduraiskamist vähendades piirata ka metsloomade kohanemist linnaga ning ära hoida nende ohtu sattumise linnaruumis. Meie missiooniks on kujundada mugavuskaubandus kestlikuks ja kestlikkus mugavaks. Selles on oluliseks rolliks just toiduraiskamise vähendamine ja toidu päästmise lihtsustamine, et hea toit ei jõuaks prügikasti. 

Ühes Eesti Metsloomaühinguga kutsume Sind toredale perepäevale 12. novembril kell 11.00 Tartus, Kuperjanovi R-Kioski juures.

Perepäeval saad lähemalt tuttavaks Metsloomaühingu tööga, kogud uusi põnevaid teadmisi metsloomade kohta ning õpid, kuidas käituda linnaruumis metsloomaga kohtudes. Saad osaleda vägevate auhindadega viktoriinis ning keerutada õnne R-Loosirattal, lastel on unikaalne võimalus näomaalija abil kehastuda oma lemmikmetsloomaks. Loomulikult ei puudu ürituselt eriti maitsvad R-Kiosk soojad joogid.

Kohtumiseni perepäeval! Vaata infot meie Facebooki lehel.