Registreerimine on lõppenud

Auhinnad

Kampaanias osalemiseks osta R-Kioskist ükskõik milline kohv või kuum jook ja rega kindlasti tšekk.

Classic suuruses kuuma joogiga võid võita reisi 1000 € väärtuses.

Grande suuruses kuuma joogiga võid võita reisi 2000 € väärtuses.

Võitjad saavad auhinna Maison Traveli OÜ kinkekaardina.Summa, mis ületab kinkekaardi väärtust, saab võitja ise juurde tasuda.

Meie kohv

  • Must kohv
  • Kohv piimaga
  • Cappuccino
  • Cafe Latte
  • Kakaokohv
  • Chai Latte
  • Espresso
  • Flat White (kange cappuccino)

R-Kioskis teenindavad külastajaid maailma tippklassi tootja Franke A600 masinad. Franke kohviaparaadid on disainitud kirega ning projekteeritud Šveitsi täpsusega. A600 masinate väljatöötamise juures olid mitmed baristad, kohviröstijad ja lihtsalt kohviarmastajad, kes jagasid parima tulemuse nimel nii oma ekspertiisi kui ka arvamusi, et valmiks ideaalne kohvimasin. Just “perfektne” ongi see õige sõna kirjeldamaks šveitslaste pühendumust ja kvaliteeti.

Espresso ja piimavaht on teadupoolest iga maitsva kohvijoogi vundamendiks. R-Kioskis kasutatavate kohvimasinate partneriks on FoamMaster™ piimavahustaja, mis teeb eestlaste lemmik kohvijookidele eriliselt siidise ja paksu vahu. Sellest ka meie jookide kvaliteet, mis on vabalt võrreldav kogenud barista käe all valmistatud jookidega.

KOHVIOAD

Kolme kontinendi ubade hulgast hoolikalt valitud ja hästi balansseeritud 100% Arabica sordist koosnev kohv on tõeliseks maitsenaudinguks – suurepärane jook pea igale kohvisõbrale. Kohvioad on keskmise röstimisastmega, kõrge happesuse ja keskmise mõrususega. Mainitud omadused tulevad kohvijookides esile just Eesti kohvijoojate eelistusi silmas pidades – meeldivalt pehme ja veidi karamellise järelmaitsega.

PIIM

Oma kohvijookide valmistamiseks kasutame ainult värsket Farmi 2,5% rasvasisaldusega piima. Värske piim on espressole parim partner, sest just sellega saab valmistada selle õige pehme maitse ja paksu vahuga kohvijooke. Piimas sisalduv naturaalne rasv aitab esile tuua kohvi enda maitsenüansse.

Farmi tooted on valmistatud ainult Eesti, peamiselt Virumaalt ja Vooremaalt varutud piimast. Farmi toodete kvaliteeti on korduvalt tunnustatud Eesti Maitse Pääsukesemärgi ja Eesti Parima Piimatoodete auhindadega.

Reeglid

Kampaania

Kampaania “R-Kioski kohviga reisile” (ehk kampaania) kestab ajavahemikul 11.03.2019-30.04.2019 (k.a). Tarbijamängu korraldab R-Kiosk Estonia AS (registrikoodiga 10406134, Põikmäe 2, 76406, Tänassilma ehk korraldaja). Kampaania toimub Eesti Vabariigi territooriumil. Classic suuruses kuumade jookide ostjate vahel loositakse välja reisikinkekaart Euroopasse ning Grande suuruses kuumade jookide ostjate vahel loositakse välja reisikinkekaart maailmasse.

Osalemine

Kampaanias osalemiseks tuleb osta R-Kioskist kampaania perioodi vältel ükskõik milline kohvi- või kuum jook. Ostutšekile prinditakse unikaalne kood vastavalt topsi suurusele. Kahe topsi suuruse korral (Classic ja Grande) tuleb tšekile 2 koodi, sest need osalevad erinevates reisiloosides. Koodid tuleb sisestada koos oma kontaktandmetega vastavasse ankeeti aadressil www.rkiosk.ee/kohv. Ostes korraga mitu sooja jooki soovitame nende eest maksta eraldi, et osaleda loosis mitmekordselt. Ostutšekki alles hoidma ei pea.

Kampaanias osaleja poolt esitatud andmete täpsustamiseks on korraldajal õigus kampaanias osalejaga täiendavalt kontakti võtta.

Kampaanias võivad osaleda kõik Eesti Vabariigis alaliselt elavad isikud. Kampaania korraldamisega seotud ettevõtete töötajad ning nende perekonnaliikmed ei oma õigust kampaanias osaleda.

Kampaanias osalemisega kinnitab tarbija, et tal on selleks õigus, ta on teovõimeline isik ja ta on tutvunud ning nõustub kampaania reeglitega. Alaealise puhul loetakse osalemine kinnitatuks, kui mängijal on olemas seadusliku esindaja või eestkostja nõusolek kampaanias osalemiseks ning see isik on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.

Auhind

Kõigi osalenute vahel loositakse välja kaks reisi: Euroopa reis ning maailmareis. Classic suuruses joogi eest võib võita Euroopa reisi ja Grande suuruses joogi eest maailmareisi.

Euroopa reis ja maailmareis korraldatakse reisibüroo Maison Travel OÜ poolt võitja valitud sihtpunkti. Reisiks sobiva sihtkoha, kuupäeva ja sellega seonduvad kõikvõimalikud täpsustused (sh kellaajad ja kontaktandmed) lepitakse kokku võitjatega eraldi reisibüroo esindaja poolt.

Maailmareisi kinkekaardi väärtus on maksimaalselt 2000 € ja Euroopa reisi kinkekaardi väärtus on maksimaalselt 1000 €. Summa, mis ületab kinekaardi maksimaalset väärtust tuleb võitjal endal kanda. Auhindu raha vastu vahetada ei saa. Auhinda ei asendata teist liiki auhinnaga ega muul moel. Auhindade võitjatele üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.

Kampaania auhind ei sisalda:

  • kindlustust (pagasi-, tervise-, ega reisikindlustust ega muud kindlustust)
  • tegevusi ja kulusid, mida ei ole mainitud, et need oleksid korraldaja poolt kaetud.

Auhindade loosimine

Auhind loositakse välja hiljemalt 15.05.2019.

Võitjatega võtab ühendust R-Kiosk Estonia AS esindaja hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul pärast loosimist e-kirja ja/või telefoni teel.

Võitjaid teavitatakse sama telefoninumbri või e-maili aadressi kaudu, millise kampaanias osaleja kampaaniaankeeti sisestas.

Auhinna kättesaamiseks tuleb esitada võitjal isikut tõendav dokument.

Kui korraldajal ei ole auhinna võitjaga hiljemalt 1.06.2019 õnnestunud esitatud kontaktandmete vahendusel andmete täpsustamiseks ühendust saada, on korraldajal õigus auhinna võitmine tühistada ning auhinda mitte üle anda.

Kui võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele, on kampaanias osalenud reegleid rikkudes või ei täida kõiki reegleid, on korraldajal õigus osaleja kampaanias osalemisest eemaldada ja/või jätta talle auhind üle andmata.

Võitjate välja kuulutamine ja avalikkus

Auhindade võitjad kuulutatakse välja R-Kioski kodulehel aadressil www.rkiosk.ee, pressiteates ja sotsiaalmeediakanalites.

Kampaania auhinna vastuvõtmist loetakse ühtlasi ka võitja poolt korraldajale loa andmiseks kasutada võitja nime meedias, reklaamides, PR kampaaniates jms üritustel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.

Osalemisandmete töötlemine

Osalejate andemeid kasutatakse ainult ühenduse võtmiseks võidu korral ja siis, kui on vajadus täpsustuste järele. Pärast võistluse lõppemist kustutatakse ülejäänud osalejate andmed osalejate registrist, välja arvatud juhul kui osaleja on ankeeti täites avaldanud soovi saada edaspidi R-Kioski uudiskirju e-posti aadressile.

Muud tingimused

Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevate reeglitega. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

Reeglites sätestatud viisil kampaanias osalemisega kinnitab osaleja, et on enese kohta esitanud tõesed andmed, vastab korraldaja poolt kehtestatud nõuetele ja reeglitele, soovib vabatahtlikult kampaanias osaleda, nõustub korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud reeglite ja kõikide tingimustega ning kohustub neid täitma.

Kampaanias osaleja poolt reeglite ja/või muude tingimuste eiramise või rikkumise või korraldajale enda kohta ebaõigete, ebatäpsete ja/või puudulike andmete esitamisel, aga samuti muude, korraldajast mittesõltuvate ebaõnnestumiste, ei vastuta korraldaja selle eest, kui kampaanias osaleja jääb kõrvale auhinna loosimisest või kättesaamisest.

Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal õigus kampaania ühepoolselt ennetähtaegselt lõpetada, jätta auhind välja loosimata ja/või võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele e-posti teel, meedia vahendusel või mõnel teisel kohasel viisil.

Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi kehtivale õigusele. Kõik pretensioonid tuleb korraldajale esitada kirjalikult hiljemalt 01.07.2019 ning hilisemaid pretensioone korraldaja arutusele ei võta.

Võitjad

Sellel aastal osutus Euroopa reisi võitjaks Marko Filippov ning maailmareisi võitjaks Lagle Matetski.