Tule tööle uude Tabasalu mugavuspoodi

Tule meile tööle!

Otsime teenindajaid kahte peagi avatavasse Tabasalu
R-Kioski mugavuspoodi. See on võimalus olla uue R-Kioski avamise juures, kasvada ja areneda, tutvustada värskelt avatud poodi ja kasvatada kliendibaasi.

 


MUGAVUSPOOD

Töö R-Kioski mugavuspoes on rutiinivaba ja tähendusrikas – sinu võimuses on muuta nii paljude inimeste päev paremaks!

Meie praegused klienditeenindajad leiavad, et eristume teistest ettevõtetest just hea juhtimiskultuuri poolest.

Meie frantsiisipoed tähendavad väikseid ja kokkuhoidvaid meeskondi, kus juht on kohe sinu kõrval olemas, toetab sind ja aitab sul areneda.

Otsime ägedaid teenindajaid, kes hindavad mitmekülgset tööd, armastavad inimesi naeratama panna ning naudivad maitsvat toitu!

SA OLED:

MEISTER MÜÜGIS

HEA TOIDU AUSTAJA

MÕNUGA SUHTLEJA

“Hoolimine on väga suur sõna. Kõige tähtsam, ma arvan! Ehk ainult armastus on veel tähtsam ja õnneks ei saa temagi olla ilma hoolimiseta. R-Kioski rahvas on minu jaoks teine pere, kellega veedan oma päevast rohkem aega kui omaenda perega. Märke hoolimisest kohtan selles suures peres igal sammul. On tuhandeid rõõme ja ka muresid mis minuni jõuavad ja tore on tõdeda, et alati keegi aitab! Keegi annab nõu, ulatab abikäe, patsutab õlale, rõõmustab meiega koos ja toetab kui vaja! Kõige tähtsam on hoolida! Hoolida iseendast, oma ajast, lähedastest ja jäljest, mille jätad.”

Tiia Ilves, R-Kioski tegevjuht

“Mulle tullakse graafiku tegemisel alati vastu”

“Ma töötan R-Kioskis juba 20 aastat. Miks ma töötan? Mulle meeldib see töö, sest see on mitmekülgne. Ma ei seisa ainult kassas või ei pane kaupa välja. Teen natukene kõike ning see mulle meeldib. Mulle meeldib ka paindlik graafik – see, et saan ise panna paika puhkusepäevad. R-Kiosk tuleb mulle alati vastu. Keegi pole kordagi öelnud „Ei!“. See on paindlik ja inimlik.”

Oksana

“Turvalisem kui oma äri”

Evi on ettevõtlik naine, kelle juhtida on Rocca al Mare keskuse R-Kiosk. Võimekas proua saaks hakkama mistahes tööga – olgu pangas, tootmisettevõttes või oma firmas. Filoloogia kõrgharidusega Evi omabki varasemast ettevõtluskogemust, kuid leiab, et praegune töö R-Kioski frantsiisipidajana pakub pinget, põnevust ja turvatunnet.

“Ma ei unista päris tippjuhi rollist, küll aga meeldib mulle väikeste meeskondade juhtimine. Leian, et frantsiis on suurepärane ettevõtlusvorm, kus töö on vaheldusrikas. Lisaks tunnen, et iga päev peab ennast veidi ületama.”

Evi tööpäevad sisaldavad väga erinevaid ülesandeid – inimeste ja finantside juhtimisest kuni müügikorralduseni. Enim meeldibki Evile inimestega töötamine: “Kõik inimesed on erinevad, mõnda on vaja natuke utsitada, teist eestvedada. See teeb minu töö huvitavaks.”

SINU MOTIVATSIOONIKS

Teame, et meie edu võti on õnnelikud ja rahulolevad töötajad, kellel on mõnus meie juures töötada. Seepärast panustame oma tublide innustamisse väärt boonustega või, nagu me ise seda kutsume, väärtuspakkumisega.

Meie mugavuspoodide personali põhipalgale lisandub tuntav müügipõhine boonus, mida maksame palgale lisaks igal kuul.

SIND OOTAVAD MEIE JUURES JÄRGMISED HÜVED:

Tulemustasu

Koolitused ja arenguvõimalused

Tervist toetav lisapakett

Meeskonna ühisüritused

Frantsiisipäev

Tähistame töö- ja eraelu võite